Середа, 17.01.2018, 20:49

Головна » 2010 » Квітень » 21 » До 65-ї річниці Великої Перемоги
До 65-ї річниці Великої Перемоги
     З березня в Кіровограді триває акція "Жива пам’ять", започаткована міським Будинком учителя до 65-річчя Великої Перемоги. Захід проходить за підтримки міської влади і має на меті донести до молодого покоління правду про Велику Вітчизняну війну. У рамках акції 20 квітня ветерани зустрічалися з учнями 1-7 класів нашої школи.
     Перед школярами виступив ветеран Великої Вітчизняної війни полковник Микола Михайлович Дишловий, який воював в складі протитанкового дивізіону і закінчив війну у Відні. Своєю творчістю з дітьми поділився хор "Діти війни" під керівництвом Неллі Станіславівни Чернявської.
    Щиросердне «дякуємо» кажемо шановним ветеранам, яким бажаємо здоров’я на довгі роки, а також організаторам зустрічі Роману Бойку і директору міського Будинку вчителя Майї Іванівні Липницькій.
Переглядів: 290 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0