Вівторок, 19.06.2018, 03:42

Головна » 2018 » Червень » 6 » «Cоколята»-краєзнавці
«Cоколята»-краєзнавці

Другого дня літнього пришкільного табору відпочинку загін «Сонечко» вирішив подорожувати містом. З вихователями Л. О. Колісник та О. Л. Дубиняк діти відвідали історичну пам'ятку – меморіальний комплекс «Фортечні вали», познайомилися з історією фортеці св. Єлисавети, пройшли Алеєю слави та вшанували поховання воїнів-визволителів нашого міста. Учні по-новому зрозуміли сенс слів «свобода», «захист», «життя», «Вітчизна», багато з них пригадало факти біографії дідусів та інших родичів, які загинули під час визволення країни від фашистських загарбників. Діти віддали данину пам'яті і тих бійців, що загинули у сучасній війні на Сході країни.

Подорожуючи вулицями міста, учні примічали й інші пам’ятки на честь воїнів-героїв: монументи, меморіальні дошки, воєнну зброю тощо. Також діти дізналися про історію заснування та найменування міста, сфотографувалися біля пам’ятника градоначальнику О. Пашутіну.
   Вабила свіжістю та викликала інтерес у дітей річка Інгул, і вони зробили коротку зупинку, аби спостерігати її плавну повільну течію. Теплий літній день сприяв прогулянці містом, кликав до подорожі, а ще пропонував відпочинок та прохолоду біля фонтану, чим діти радо скористалися.

Дорогою до кінцевої точки маршруту - театру імені М. Кропивницького увагу дітей привернув пам’ятний знак на честь першого єлисаветградського трамваю, проте «соколята» вирішили, що такого чудового дня пересуватися пішки значно приємніше, аніж тіснитися у транспорті. Ось так діти й добралися до однієї з окрас нашого міста - Театру корифеїв та дізналися про його історію та сьогодення.
   Усі «соколята» люблять рідне місто, не втрачають можливості помилуватися його красотами, шанують за велику історичну спадщину.
   А насичений враженнями табірний день продовжився обідом та післяобіднім сном.
Переглядів: 13 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »