Неділя, 27.05.2018, 02:25

Головна » 2018 » Березень » 20 » Цікаве дозвілля
Цікаве дозвілля

Одним із засобів, що сприяють розвитку інтелекту, є гра у шашки. Шашки слугують людям не лише для розваг, а й для вдосконалення їхніх розумових здібностей. 19 березня у 3А класі пройшли змагання на звання «Кращий гравець класу». Активними учасниками міні-турніру були майже усі учні, а переможцем став Руслан Кішовар. До того ж діти так зацікавились грою, що тепер кожного дня у вільну хвилину тренують свою майстерність. Вихователь О. В. Мартиненко заохочує учнів до цього заняття, адже для неуважної дитини шашки, що спонукають до тривалої неослабної концентрації уваги, - неоціненна знахідка. Грайте у шашки!

20 березня учні 6В класу з вихователем Т. О. Куженко відвідали кінотеатр «Портал», де переглянули новітній український мультфільм-фентезі «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» за мотивами поеми О. С. Пушкіна. У викладенні аніматорів ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан закохався у прекрасну Мілу і здолав всі перешкоди та небезпеки, аби звільнити її з полону чаклуна, адже справжня любов сильніша за магію.
   У стрічці яскраво відтворено український колорит, елементи святкування Івана Купала, чудові краєвиди, багато гумору та жартів, а герої не абстрактні – в них є біографії. Аби познайомити з ними майбутніх глядачів, автори підготували два трейлери: оповідачем у першому виступає трубадур Руслан, розповідь у другому йде від імені принцеси Міли. Шестикласникам фільм дуже сподобався, вони досхочу насміялися та активно ділилися враженнями на зворотному шляху.

Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2018  »