Субота, 18.11.2017, 00:10

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Чемпіонат міста з військово-тактичного багатоборства
Чемпіонат міста з військово-тактичного багатоборства

28 жовтня на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» відбулися змагання з військово-тактичних видів спорту. Організаторами турніру виступили центр оперативно-тактичної підготовки «Цитадель» та федерація військово-спортивного хортингу за підтримки депутата Кіровоградської міської ради Олександра Цертія. Метою заходу було виховання в молоді патріотизму, високого ідеалу служіння, готовності до подвигу та розуміння громадського обов'язку під час захисту Батьківщини.
   Такі змагання проходили у місті вперше; план випробувань складався аналогічно до програми підготовки спецпризначенців. Випробували свої сили команди старшокласників з п’яти шкіл міста та курсанти льотної академії; на рівні з хлопцями змагалися й дівчата.

Першим іспитом став біг на три кілометри. Дощова погода та багнюка не стали перешкодою для кадетів IV взводу Андрія Ісаєва, Станіслава Левченка, Андрія Чхеідзе та Сергія Рихнюка, які першими здолали дистанцію.
   Потому перейшли до змагання з технічної підготовки (збирання/розбирання зброї на час) – всі кадети-учасники впевнено вклалися у норматив 35 с.

Наступне завдання – стрільба в умовного противника з відстані 20 м. В якості мішені – бронежилет, так званий корпус злочинця. Стріляли з пневматичної зброї нетравматичної дії, яка використовується для страйкболу та за вагою і властивостями повністю відтворює бойовий автомат. У цій вправі всі кадети також виконали норматив влучності - потрапили імітованому злочинцю у грудну клітину.
   Наступний етап - надання першої долікарської допомоги. Аби наблизити учасників до реальних умов, на ролі потерпілих було залучено волонтерів, яких колеги з «Червоного хреста» загримували максимально реалістично.

Після цього пройшли іспити на фізичну витривалість. Учасникам слід було 50 разів відтиснутися від підлоги, зробити 50 присідань та виконати 50 вправ на прес без перепочинку, як це відбувається під час тренувань бійців спецпідрозділів.
   Демонстрували учасники і навички рукопашного бою. Найбільш вправними знов виявилися кадети, які вивчають основи хортингу як системи захисту та нападу зі зброєю та без зброї на спеціальних заняттях.

Учасники змагань показали справжню військову міць та завзятість, високі моральні якості та професійні навички. Головний суддя змагань перший віце-президент Федерації військово-спортивного хортингу України Олег Васильович Ковальчук висловив їм своє захоплення та вручив відзнаки: формені берети, значки, сертифікати. Дякуємо Андрію Ісаєву, Станіславу Левченку, Андрію Чхеідзе та Сергію Рихнюку за гідне представлення кадетського підрозділу.

Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »