Середа, 17.01.2018, 20:54

Головна » 2011 » Жовтень » 21 » «Чарує нас краса осіння»
«Чарує нас краса осіння»

Ця історія трапилася в маленькому морському містечку тієї миті, як одна маленька дівчинка на ім'я Ассоль повірила в казку про пурпурові вітрила і прекрасного принца. І ось одного разу розійшлися морські смарагдові хвилі і на горизонті з'явився корабель! Корабель із пурпуровими вітрилами і прекрасним принцом на борту! Відтоді чимало стекло води. Але скажіть, яка маленька дівчинка не мріє стати принцесою?

20 жовтня всі ті, хто вірить у казку і чудеса, були запрошені на конкурс краси й чарівності «Міс Осінь». В ньому брали участь старшокласниці школи-інтернату:
Анастасія Тiмошенко, учениця 8А класу, з мрією отримати вищу освіту та стати хореографом. Любить джаз, хоче показати себе з різних боків;
Тетяна Палюх, учениця 8Б класу, яка сподівається потрапити на передачу «Х-фактор» і бажає удачі всім учасницям;
Ольга Язикова, учениця 9 класу, яка любить співати, танцювати, у вільний час вивчає мови. Ідеалом для неї є Майкл Джексон. Хоче довести, що вона чогось варта;
Світлана Мошак, учениця 10 класу, яка мріє стати кваліфікованим психологом. Брати участь в конкурсі вирішила для того, щоб підвищити свій статус у школі та показати себе;
Діана Білик, учениця 11 класу, мріє стати успішною леді, такою, як її ідеал Ані Лорак;
Аліна Шраменко, учениця 11 класу, яка мріє допомогти всім на цій планеті. Ідеалом для неї є її матуся. Дуже хоче перевірити, на що ж вона здатна.

Тему першого конкурсу «Моя іграшка – друга я» підказала маленька співвідуча на ім'я Ассоль, улюбленою іграшкою якої є вітрільник. Адже ім'я людини – це не просто звук! У ньому – характер і захоплення. І навіть улюблені іграшки! Під час конкурсу красуні презентували себе, свої захоплення через дитячу іграшку. Дуже символічним виглядав спільний «вихід» нашої співачки Діани Білик з талісманом на ім'я Іринка Білик.
   В конкурсі «Сюрприз» потрібно інсценізувати казку «Курочка Ряба» і змінити в усіх словах певний голосний звук на запропонований інший – і не помилитись! Це випробовування, що підготували організатори, гідно витримали всі учасниці.

А ще кожна з наших чарівних учасниць має свої естетичні смаки. Свою фантазію та майстерність дівчата показали в конкурсі «Незвичайні аксесуари», в якому демонстрували вбрання та аксесуари до нього, виготовлені власними руками з природних матеріалів: боа і діадему, намисто і браслет, капелюшок і сумочку.
   Оголошуючи кулінарний конкурс «Осінні фантазії», ведучий наголосив, що "В чепурній оселі і життя веселе", як кажуть в народі. А ще кажуть: "В хорошій господині і в хаті є, і на столі, і в ложці, і в мисці". Наші дівчата – майбутня господині – вміють смачно готувати страви, знають різні секрети кухні, а тому вразили членів журі неймовірно смачними кулінарними витворами: овочевими і фруктовими салатами, тортом, а салат «Грибна поляна», який Настя Тiмошенко готувала під керівництвом вихователя А. А. Іванової, був прикрашений їстівними їжачками! Сподобався журі й оберіг, виготовлений Аліною Шраменко з сушених овочів, який відтепер зберігається в методкабінеті.

На перший погляд здається, що бути принцесою так легко! Але й на самому розвеселому балі обов'язково знайдеться якийсь заморський принц, який неодмінно попросить виконати його улюблену пісню або ж потанцювати з ним справжнісіньку королівську кадриль! Проте така перспектива не налякає наших претенденток на високий титул, адже в кожної з них є своя «родзинка», гідна найвишуканішого балу, якою вона й вразила присутніх. В конкурсі «Художній номер» учасниці потішили глядачів власною поезією (Аліна Шраменко), зворушливим співом під «живий» акомпанемент (Світлана Мошак), майстерною хореографією (Анастасія Тiмошенко), Діана Білик супроводжувала виконання пісні Тіни Кароль відеороликом, в монтуванні якого брала участь, а Ольга Язикова при виконанні композиції «EarthSong» відтворила не тільки спів Майкла Джексона, але і його пластику. Проте справжньою окрасою програми став виступ Тетяни Палюх та Сергія Горбаня, який асистував їй в запальній самбі під пісню «За четыре моря». Публіка була в захваті!

Підбиваючи підсумки, журі визнало однаково гідними титулу «Міс Осінь» двох учасниць: випускницю Діану Білик і восьмикласницю Настю Тимошенко, якій 2012 року належить передати корону своїй наступниці. Вітаємо всіх учасниць, вони справді найчарівніші й найпривабливіші! Дякуємо організаторам і журі заходу, вихователям, класним керівникам і однокласникам конкурсанток, які допомагали їм у підготовці, ведучім програми Юлії Касьяновій і Денису Депіну, юній Ассоль, декоратору сцени Л. О. Пустільніковій, акомпаніатору О. Б. Івашкевич, звукооператору Я. М. Стасу, представникам компанії «Фаберлік» за надані дівчатам подарунки.

Аліна Шраменко

Анастасія Тiмошенко

Ольга Язикова

Тетяна Палюх

Світлана Мошак

Діана Білик

«Іграшка»

«Сюрприз»

«Аксесуари»

Кулінарний

Художній

Міс Чарівність

Міс Осінь

Міс Привабливість

Міс Загадка

Міс Симпатія

Міс Осінь

Хто сказав, що мрії не збуваються? Хто сказав, що на світі не буває див?! Але є на світі не менші дива: усмішка і радість, прощення і вчасно сказане слово. Володіти цим означає володіти всім! Вірте в дива!
Переглядів: 600 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2011  »