Вівторок, 19.06.2018, 03:40

Головна » 2018 » Травень » 23 » Бібліофестиваль-2018
Бібліофестиваль-2018

23 травня співробітники обласної бiблiотеки iменi Д. Чижевського провели V вуличний бiблiофестиваль на Великiй Перспективнiй, присвячений Дню слов'янської писемності і культури. Його метою була презентація бiблiотеки як медiацентру, нагадування про послуги, якi надає установа, представлення партнерів. Запрошення взяти участь у заході отримали учні 7В та 8В класів з педагогами Л. О. Шевцовою, Н. Т. Кобець та І. Л. Суховенко.

У рамках фестивалю крім презентацій сучасної української літератури для гостей було підготовлено понад 30 різноманітних локацій. У містечку майстрів «Майстерня під виноградом» гості бібліотечного свята були учасниками майстер-класів «Фурошикі» (японське мистецтво упаковки тканиною), «Фейс-арт» (розпис обличя та рук), виготовлення сувенірів з паперу тощо.

Для дітей було влаштовано різноманітні ігрові майданчики, і учні із задоволенням брали участь у настільній грі «Галопом по Європах», позмагалися у настільний хокей та футбол, здійснили віртуальну подорож «Відкрий Україну (мандрівка країною)», випробували сили у розважально-пізнавальному лото «Літературна риболовля». Ця локація була найбільш успішна для Дмитра Ланецького: правильними відповідями він заробив цілу купу цукерок і привернув увагу знімальної групи обласного телебачення.

Увагу відвідувачів привернула фоторамка для селфі «Євробук», акція «Open air. Книга–загадка», виставка-інсталяції «Теплі історії» з добрими побажаннями для учасників заходу. Обласний центр краєзнавства, туризму та учнiвської молодi презентував виставку «Туризм нас єднає»; Служба порятунку представила локацію з інформацією про безпеку життєдіяльності та підтримання здорового способу життя.

У приміщенні бібліотеки дівчата потрапили на «Модний вирок» з вихованцями майстрині-перукаря Ангеліни Ковальової, а також опинилися на «Американській вечірці» - танцювальний майстер-клас провела волонтер Корпусу миру Гейл Нілі. Також бібліотекари запропонували гостям безкоштовне оформлення абонементу. Пропозицією скористалися Руслан Кравченко, Софія Сторчаус, Дмитро Ланецький.

Учні отримали велике задоволення від чарівного, захоплюючого дійства. Дякуємо організаторам та партнерам бібліофестивалю за цікаве дозвілля для наших учнів.
Переглядів: 22 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »