Субота, 20.10.2018, 13:44

Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Батьківський форум
Батьківський форум

27 вересня за планом роботи навчального закладу було скликано загальношкільну батьківську конференцію, на яку було делеговано представників батьківського активу класів за квотою 1 представник від 5-и родин. Із повідомленням про роботу закладу у 2017/2018 н. р., комплектацію класів на 2018/2019 н. р., організацію груп подовженого дня, дозвілевої діяльності, хід реконструкції (за програмою міського голови) спортивної зали, плани щодо подальшої модернізації виступив директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. Очільник школи відповів на питання організаційного змісту та висловив подяку батькам за підтримку класних колективів.
   Позитивні емоції товариства з огляду на їхню ефектну участь у святкуванні Дня знань викликала зустріч із шкільними поліцейськими. Старший інспектор із зв'язків з громадськістю старший лейтенант Ольга Варіченко нагадала батькам про необхідність дбати про безпеку дітей під час дорожнього руху та розповіла про спільні програми МОН та Національної поліції щодо роботи із школярами. Поліцейський - не лише «страж порядку», а насамперед, друг, порадник, помічник, і вкрай важливою є співпраця «Поліцейський - батьки - діти». У роботі конференції також брав участь старший лейтенант Антон Левандовський.
   Також на запрошення адміністрації закладу захід відвідали партнери навчального закладу - представники приватної школи іноземних мов щодо надання платних послуг з вивчення англійської мови та ПриватБанку, від яких було отримано інформацію про заплановане встановлення у закладі терміналу для сплати вартості харчування дітей без банківських комісій. Також родини учнів було запрошено до участі у різноманітних програмах (Бізнес-Школі, конкурсах, екскурсіях банком та квест-кімнатами тощо), розроблених для дітей в рамках проекту «ЮніорБанк».
   Плідно попрацювали з батьківською громадськістю головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Олександрівна Драбина та начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Маріанна Олексіївна Касімова. Фахівці обласного управління юстиції інформували батьків про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Юристи продемонстрували відеоролики соціальної реклами, які вчать протидіяти домашньому насиллю, булінгу тощо, запропонували інформаційні матеріали правопросвітницького змісту.
   Батьківська конференція ухвалила річну програму «Батьківського всеобуча», відповідно до якої працюватимуть «Батьківський університет» (для батьків старшокласників), «Батьківська школа» (для батьків учнів середньої ланки), «Азбука родинного виховання» (для батьків молодших школярів). В рамках всеобуча координатори - класні керівники організовуватимуть зустрічі батьків із спеціалістами з актуальних питань виховання дітей та підлітків. Дякуємо партнерам за співпрацю з навчальним закладом.

Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »