Неділя, 21.10.2018, 09:59

Головна » 2010 » Квітень » 22 » «Allegro» привітав степових красунь
«Allegro» привітав степових красунь
      22.04.10 р. в Кіровограді відбувся відкритий V Всеукраїнський фестиваль-конкурс краси й таланту «Степова красуня». Конкурс традиційно проводиться регіональним благодійним фондом «Відкрита Україна» спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
     Соціальним навантаженням святкового дійства стала участь у ньому дітей з малозабезпечених сімей, вихованців дитячих будинків, яким організатори конкурсу вручили подарунки. Тож, володарок гран-прі Каріну Гаврилюк із Хмельницького, кіровоградок Вікторію Кролевець та Катерину Резниченко вітали учасники шкільного хореографічного ансамблю «Allegro». Взяти участь у концерті наших танцюристів запросила Вікторія Володимирівна Вагжанова, директор модельного агентства «Ольга». Вона давно співпрацює зі школою-інтернатом та опікується талановитими учнями. Дякуємо та вітаємо переможців конкурсу!
Переглядів: 398 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1