Неділя, 21.01.2018, 17:41

Головна » 2011 » Грудень » 30 » «Алегро» знов кращий!
«Алегро» знов кращий!

Переможно завершилася участь хореографічного ансамблю «Алегро» Кіровоградської школи-інтернату у V Всеукраїнському фестивалі «Назустріч мрії». Фестиваль «Назустріч мрії», який цьогоріч святкує свій перший ювілей, – це конкурс дитячої творчості серед талановитих дітей – вихованців інтернатних закладів для дітей соціально незахищених категорій (з багатодітних, малозабезпечених, неповних, неблагополучних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами). Цього року його організаторами стали Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» і Міжнародна громадська організація «Назустріч мрії».

Фестиваль проводився в три відбіркові тури за номінаціями «хореографія», «вокал» і «оригінальний жанр». Минулого року учні інтернату були призерами в усіх трьох номінаціях, тому перемога у Великодньому відборі, в якому змагалися за звання кращих понад сто танцюристів з 11 інтернатних закладів України, була сприйнята учасниками «Алегро» (керівник Ю. В. Мілентій) як належне, попри те, що зі складу, який тріумфував з «Турецьким диско», в колективі продовжують виступати лише двоє танцюристів. Для молодого складу ансамблю Юрій Васильович поставив динамічний танець на композицію «Smooth Criminal», присвячений пам’яті Майкла Джексона.

На фінал 22-24 грудня до Києва змагатися за титул «найяскравіший номер» у номінаціях «вокал», «хореографія», «оригінальний жанр» було запрошено більше ста талановитих виконавців, які здобули перемогу у відбіркових турах. Сім найкращих номерів 24 грудня в Національному Палаці «Україна» взяли участь у грандіозному гала-концерті «Свято дитячих мрій», який проходив під гаслом «Краще любити, ніж говорити!». Кіровоградські танцюристи Олег Бабенко, Вікторія Губанова, Олег Дубинський, Олександр Пономаренко, Анна Порхіна, Анастасія Тімошенко, Анастасія Коломієць, Ніна Чижова, Анастасія Сінченко – переможці у віковій категорії юніори – ділили головну сцену країни з улюбленими зірками естради Міккою Ньютон, Наталією Валевською, Мілою Нітіч, київською танцювальною студією Алли Духової «Тодес», Національним Президентським Оркестром України та ін.

Концерт подарував дітям, позбавленим повноцінного батьківського піклування, унікальний шанс – відчути себе справжніми зірками, повірити в себе і реалізувати свій талант. Зірковий стиль, створений студією краси «Тера Віва», сценічні костюми, головна сцена країни, і, найголовніше, увага та любов організаторів – все це створило дітям справжню новорічну казку. Діти протягом кількох днів насолоджувалися комфортом та затишком Акорд готелів «Русь» та «Баккара», куштували шедеври італійської та індійської кухні від ресторанів «Ciro's pomodoro» та «New Bombay Palace», отримали подарунки та цінні призи від партнерів фестивалю.

Шлях до мрії починається з самого важкого першого кроку. А чи зможуть діти підкорити намічені вершини, залежить від небайдужих дорослих. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у вирішенні долі наших талановитих дітей: організаторам концерту – Всеукраїнському проекту «Свято у Великому Місті» та кінокомпанії «Atasov Cinema Group», глядачам, які придбали квітки (кошти від продажу будуть спрямовані на благодійність – підтримку творчого розвитку дітей), і звісно, Міжнародній громадській організації «Назустріч мрії» її президенту Ірині Волгіній та почесному президенту Євгенії Карр. Хай щасливим буде для вас Новий 2012 рік!

Використано матеріали сайтів http://mriy.org

Переглядів: 395 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0