П`ятниця, 14.12.2018, 00:14

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Акція «Прикрась ялинку зі святим Миколаєм»
Акція «Прикрась ялинку зі святим Миколаєм»

19 грудня учні школи брали участь у міській акції «Прикрась ялинку зі святим Миколаєм». Напередодні вихованці гуртків «Рукоділля», «Умілі руки», «Український сувенір» під керівництвом О. Л. Балинської, О. В. Іщенка, Л. І. Мандрик виготовляли ялинкові прикраси: різдвяні зірки, чобітки, птахи, кульки і півмісяці, розписані у народному стилі. Під час акції старшокласниці – лідери шкільного самоврядування Анастасія Мирза, Вероніка Гебескул, Аліна Гонтар, Валерія Барбой, Марина Коробка, Валерія Бровко разом з Андрієм Шумигаєм, О. Л. Балинською та педагогом-організатором І. Л. Суховенко розвісили їх на традиційно «нашій» ялинці поблизу міської ради.

По обіді на площі перед міськрадою розпочалося святкування: пісні і танці перемежалися привітаннями та побажаннями від міських та обласних керівників. Народний депутат України Костянтин Яриніч вручив подарунки найактивнішим представникам міського парламенту дітей. Одним з тих, кого депутат вважає майбутніми представниками нашого міста в українському парламенті, є кадет ІV взводу молодший сержант Андрій Осипенко. За активну громадську діяльність він був нагороджений грамотою і, звісно, подарунком «від Миколая».

Кульмінацією свята стало прибуття новенького автобусу - подарунка для Центру реабілітації дітей-інвалідів. З нього на площу висадився десант Миколаїв з подарунками. Учні школи, що отримали запрошення на захід, - Назар Драч, Максим Швиденко, Іван Вакуленко, Євгенія Пшенична, Валерія Кошелєва, Маряна Ануфрієва, Максим Чудинович, Софія Рокочук, Мирон Біденко, Єгор Дубровін – із захватом впізнали у парі прибулих восьмикласницю Валерію Бровко та вихователя І. С. Черчелюка. З нагоди свята всі отримали гостинці від міського голови Андрія Райковича та сфотографувалися разом з педагогами К. І. Томко, Т. В. Гавриловою, І. Л. Суховенко у товаристві св. Миколая та Снігуроньки. Веселих свят!

Переглядів: 66 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »