Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
Середа, 26.09.2018, 09:37

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » Архів матеріалів
  
  
   Наша багатонаціональна країна успадкувала від своїх пращурів величезний скарб - народну пісню. Щоб донести до сучасників послання з минулого, зібрати разом однодумців, команда на чолі з директором Лілією Шамрай організувала Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної пісні «Пісенний оберіг». Захід символічно співпав із святкуванням Дня Європи в Україні, адже його організатори вважають, що українська пісенна культура варта того, щоб бути широко представленою в Європі.
   Учасницею цьогорічного конкурсу, що відбувся 19-20 травня у Черкасах, була педагог ЦПВ «Оріон» К. І. Томко. Дует Крістіна Томко та Анастасія Акименко став лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Сучасна українська пісня» (старша вікова категорія).
   У професійному доробку Крістіни Іванівни є диплом лауреата І ступеня у складі тріо на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сходинки до майстерності» (11-12 листопада 2017 р.), а також перемоги вихованців – гуртківців ЦПВ «Оріон».
   Успішну професійну діяльність К. І. Томко поєднує з набуттям другої вищої освіти на вокально-хоровому факультеті Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової. Вітаємо Крістіну Іванівну та бажаємо натхнення у популяризації і поширенні української народної пісні серед вихованців.
Переглядів: 11 | Додав: Yulia | Дата: 16.08.2018   Науково-методичною лабораторією виховної роботи і формування культури здоров'я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського до нового навчального року підготовлено збірку

Україна починається з тебе! Методичні рекомендації для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році / укладачі: Ю. В. Міцай, С. М. Пляка, О. Г. Чернецька. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2018. – 108 с.

   У виданні містяться розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році. Подані матеріали різняться структурою та вибором методичних прийомів і форм роботи.

   Методичні рекомендації адресовані керівникам закладів освіти, їх заступникам, педагогічним працівникам та батьківській громадськості, усім, хто зацікавлений у формуванні цінностей підростаючого покоління.
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Дата: 15.08.2018

  
   Вищі навчальні заклади України підбивають підсумки вступної кампанії 2018-го року. Нам приємно привітати випускників школи-інтернату, ліцею «Сокіл», які вже отримали радісну звістку про зарахування до вишів:
   Нєлєпу Оксану Вадимівну – Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, українська мова і література;
   Кохана Дмитра Євгенійовича – Київський національний торговельно-економічний університет, факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
   Рогозовську Лілію Дмитрівну – Центральноукраїнський національний технічний університет, інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
   Сергієнка Олександра Юрійовича – Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, фізична культура.
  
  
   На основі базової загальної середньої освіти молодшими спеціалістами стануть студенти коледжу «Освіта» Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Богдан Кононенко, Кропивницького коледжу механізації сільського господарства Нікіта Осадчий, Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету Валентин Бєрніков, Кіровоградського будівельного коледжу Владислав Гудзенко, Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету Валерія Квітова, Дніпровського базового медичного коледжу Артур Константинович, Кропивницького коледжу харчування та торгівлі Єгор Красов, коледжу при Центральноукраїнському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом» Денис Місаєв, Михайло Рашевський, Лілія Присяжненко.
   Здобуватиме загальну середню освіту у Науковому ліцеї Максим Малина, отримувати професійну освіту мають намір Анастасія Цап, Валентина Мицу, Віра та Надія Чорнобривець, Тетяна Сечка - Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування (ПТУ №14); Анна Крепа, Андрій Беззадін - Вище професійне училище № 9; Данило Тихонов, Владислав Бондаренко, Максим Лозовий, Катерина Явтушенко, Сергій Яковенко - Регіональний центр професійної освіти ім. О. С. Єгорова (ПТУ № 2).
   В добру путь усім, хто вже визначився із подальшою дорогою; удачі тим, хто ще очікує вирішення своєї долі. Хай щастить!
... Читати далі »
Переглядів: 52 | Додав: Yulia | Дата: 14.08.2018

 
  
  
   Десята зміна творчого табору «Разом» у болгарському Кітені завершилася конкурсними переглядами та гала-концертом Міжнародного фестивалю творчості і мистецтв «European Kiten Awards». Журі на чолі з солістом групи «Румберос» Амадором Лопесом визнало переможцем та нагородило дипломами І ступеня у номінаціях «Стилізація народного танцю» та «Сучасний естрадний танець» (у двох вікових категоріях) ЗХА «Алегро» за виконання композицій «Кантрі», «Веселі цуценята» та «Кара Деніз». А «Румунський танець» алегрівців був відзначений Гран-прі фестивалю!
   Вітаємо наших чудових танцюристів і неперевершених керівників ансамблю Наталію Володимирівну та Юрія Васильовича Мілентіїв! Бажаємо подальших творчих злетів, лише радісних вражень, вірних та вдячних глядачів!
   Чекаємо від алегрівців захоплюючих розповідей про їх тріумфальну подорож!! А поки – невеличкі відеозвіти, підготовлені організаторами табору, та «Невзрослые новости» про перебіг Х зміни табору «Разом».
... Читати далі »
Переглядів: 35 | Додав: Yulia | Дата: 13.08.2018

  
  
   ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» за підтримки відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради в рамках Всеукраїнського проекту «Рейд – захист рідної Землі» провів дводобові молодіжні збори «Таборівка на Козачому острові». Метою проекту було заохочення молоді до вивчення військової справи, тактики дій, спрямованих на захист рідного краю, виховання мужності, рішучості, бійцівських рис характеру, набуття підлітками знань та навичок з військово-тактичної підготовки та формування готовності до захисту Батьківщини.
   У заході, що відбувся 04-05 серпня поблизу селища Клинці, брали участь учні та випускники школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Світлана Лукашова, Анна Леонова, Нікіта Мохур, Андрій Осипенко, Олег Притиковський, Дмитро Авксентьєв, Олексій Москаленко (у складі команди Маловисківського району); пізніше до зборів приєднався Володимир Грицієнко, командир зведеного кадетського підрозділу молодший сержант Андрій Чхеїдзе.
  
  
  
   Транспорт в порядку партнерської співпраці надало командування 3-го полку спецпризначення. Керівники кадетського підрозділу В. В. Андрійченко та О. П. Капчеля проконтролювали таборування взводу та відбули з табору, адже особовий склад зведеного підрозділу вже має достатній досвід та рівень самоорганізації, аби працювати автономно.
   Здійснювати загальне керівництво зборами О. В. Ковальчуку допомагали молодші інструктори ЦОТП «Цитадель» Артем Таран та Андрій Ісаєв. На молодих людей чекало дводенне життя за розкладом військових зборів та військово-тактичні навчання під керівництвом колишніх та діючих військовослужбовців. Представники поліції провели заняття з вибухо-технічної підготовки, організували показове відпрацювання пошуку та затримання порушника з використанням службових собак.
  
  
  
   До програми першого дня «Рейду» входило також облаштування табору, встановлення навколо «мінного загородження», навчання з військово-фортифікаційної справи та підготовка вогневих позицій, маскування вогневих точок, ознайомлення зі зброєю та спецзасобами, проведення навчання з тактичної медицини, охорона території та мотиваційний брифінг.
   Молодь зацікавлено спостерігала демонстрацію прийомів ближнього бою та брала участь у тренінгах з ножового бою та двобою без зброї. Спаринг-партнером інструкторів з хортингу та панкратіону виступив Андрій Чхеїдзе.
... Читати далі »
Переглядів: 50 | Додав: Yulia | Дата: 10.08.2018

  
 
   З 16 по 22 липня в передмісті Лондона проходила найбільша в світі авіавиставка «Farnborough Airshow 2018». Цей авіасалон вважається найгучнішою подією в сфері авіації, де демонструються останні досягнення та інновації галузі.
   Традиційно захід відвідали переможці Всеукраїнського конкурсу «Авіатор» Благодійного фонду Бориса Колеснікова. Для молодих українських фахівців представники світового авіапрому проводили екскурсії та майстер-класи, знайомили з останніми новинками у авіакосмічній сфері. Серед кращих молодих авіаторів України на виставці побував випускник школи-інтернату (2013) та Льотної академії НАУ (2018) Іван Шеремет.
  
 
   Окрім спілкування з кращими світовими фахівцями авіагалузі студенти мали оглядову екскурсія Лондоном, прогулялися набережною Темзи, побачили Букінгемський палац і Вестмінстерське абатство, а також розважилися у відомому «Thorpe Park».
   Ця подорож стала для Івана наступною після минулорічного відвідування «Paris Air Show Le Bourget». Перемогу цього разу приніс проект щодо використання гризунів для детекції небезпечних речовин в аеропорту. Коротко про свою роботу Іван розповів в інтерв'ю виданню «Корреспондент.net». Бажаємо відбутися у професії, подальших перемог і нових відкриттів!
... Читати далі »
Переглядів: 27 | Додав: Yulia | Дата: 09.08.2018

  
   6 липня військовослужбовці 3-го полку спецпризначення провели заняття для молоді, що цікавиться військовою справою. Підлітки пройшли триетапне навчання з військово-десантної підготовки. Перший етап - укладка парашута та парашутної системи, що вимагає зосередження, дисципліни та терпіння. Другий етап – тренування на макеті вертольота «МІ-8» відділення від борту. Найбільшу цікавість хлопців викликав останній етап - дії парашутиста в повітрі. Досвідчені інструктори докладно розповіли про способи керування парашутом та правила, які допомагають уникнути небезпечних зіткнень, маятників, травм під час приземлень.
   Учасниками тренувань були молодший сержант Андрій Ісаєв та кадет Єгор Бондар з керівником гуртка «Хортинг» О. В. Ковальчуком.
  
   8 серпня молодші інструктори ЦОТП «Цитадель» Артем Таран та Андрій Ісаєв брали участь у фізкультурно-оздоровчих заходах Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». В рамках спартакіади «Олімпійське літо» для вихованців ДЗВ «Дружба» (Олександрійський р-н) відбувся показовий виступ та майстер-клас з військово-спортивного хортингу. Також хлопці продемонстрували відпочивальникам військове спорядження та допомогли охочим приміряти його.
Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Дата: 08.08.2018


   Наказом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації № 546-од від 19.07.2018 затверджено підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.
   Переможцем у категорії «Навчальна література» визнано старшого вихователя НВО «Школа-інтернат, ліцей «Сокіл», керівника гуртка «Сокіл» Валерія Володимировича Андрійченка, автора підручних книжок «Порадник вихованцю закладу освіти військово-патріотичного напрямку» та «Порадник батькам вихованця закладу освіти військово-патріотичного напрямку».
   У цих матеріалах систематизовано інформацію щодо специфіки допрофільної, профільної та спеціальної військово-спортивної підготовки вихованців в умовах загальноосвітнього навчального закладу.
   Тепер рукописи направлені до Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на розгляд оргкомітету ІІ етапу конкурсу. Вітаємо Валерія Володимировича та бажаємо подальшого успіху!
   Методичні матеріали доступні для завантаження.
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 07.08.2018

 
 
   26 вихованців зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Алегро» з керівниками Наталією Володимирівною та Юрієм Васильовичем Мілентіями та представниками батьківської громадськості відбули у творчий табір «Разом», що розкинувся на березі Чорного моря в одному з найкрасивіших заповідних куточків Болгарії. Танцюристи зможуть насолодитися чудовими краєвидами, чистим морським повітрям, зеленню вікових дерев, скористатися басейнами та пляжами, розважитися на дискотеках та з аніматорами.
   Проте головною метою поїздки є участь у Міжнародному фестивалі творчості і мистецтв «European Kiten Awards». Право пільгової участі у фестивалі «алегрівці» вибороли як переможці Міжнародного конкурсу мистецтв «Зірковий парад» у Львові в листопаді 2017 року. На конкурс ЗХА «Алегро» заявив композиції «Кара Деніз», «Румунський танець», «Кантрі» та «Веселі цуценята». Щасти!
 
 
... Читати далі »
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Дата: 06.08.2018

 
 
    Вісімнадцять підлітків 14-18-и років з Кіровоградщини вибороли право пройти тижневий вишкіл у таборі «Юний доброволець» на Дніпропетровщині. Група тренера-добровольця Ігоря Козуба включала дітей волонтерів, учасників бойових дій, сиріт тощо. Відбір до команди успішно пройшов кадет IV взводу молодший сержант Андрій Ісаєв.
    З 7 до 14 липня діти жили в казармі, в цілком комфортних умовах на базі навчального центру 5-го батальйону УДА за статутом Української добровольчої армії. Розпорядком дня був передбачений підйом о 6:20, руханка, сніданок та військові навчання: вивчення топографії, мінної безпеки, основ самооборони та патрулювання, надання медичної допомоги у «червоній» зоні, заняття з тактики, вправляння в стрільбі з автомата та з снайперської гвинтівки, щоденний крос на 1 км тощо. По обіді - купання в річці та інші види активного відпочинку, лекції з історії України, а після вечері - чистка зброї та відбій.
    Табірна програма завершилася складанням іспиту; курсанти-відмінники отримали відповідну посвідку, шеврон та знак «Дубове листя».
 
  
Переглядів: 13 | Додав: Yulia | Дата: 03.08.2018

« 1 2 3 4 5 ... 268 269 »
Пошук

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz