Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
Четвер, 13.12.2018, 18:48

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » Архів матеріалів
  
    Учні школи-інтернату завжди з нетерпінням чекають вихідних та канікул, і не тільки через те, що можна відпочити від уроків та домашніх завдань, але й тому, що з'являється можливість здійснити захоплюючу подорож під керівництвом невтомного Валерія Володимировича Андрійченка. Це можуть бути і краєзнавчі екскурсії, і походи місцями бойової слави, і прогулянки мальовничими околицями міста. Одна з таких подорожей відбулася в рідкий погожий день на минулому тижні.
   Зведена група учнів, які перебувають під опікою школи, вирушила на відпочинок в район в. Лісопаркової. Обравши місце для бівуаку, туристи розкинули намет, зібрали хворост і розпалили багаття. Хлопці поганяли м'яча, пововтузилися з малюками та покаталися на велосипеді, а дівчата пограли в бадмінтон та влаштували фотосесію. А там прийшов час і попоїсти. Завжди бажаними ласощами на природі є грінки та смажені на вогнищі сосиски. Приємною несподіванкою для молодших виявилася зустріч з десятикласниками, які теж вирішили провести день відпочинку біля річки та лісу. Слід зауважити, що наші туристи не залишають після себе сміття, тому із задоволенням приходять знов на облюбовані місця. В чудовому настрої, дружно і весело повернулися діти додому.
  
Переглядів: 328 | Додав: Yulia | Дата: 11.04.2011

  
    Вчора вихованці школи, які на час канікул залишилися в інтернаті, одержали запрошення від директора міського Палацу культури ім. І. С. Компанійця Валерія Миколайовича Гуріна відвідати пересувну виставку Петербурзького музею воскових фігур. Якщо передати їх враження від побаченого одним словом, то це буде слово "Класно!"
    Несподіванки зустріли відвідувачів вже на вході. Коли вихователь І. Г. Романюк, яка супроводжувала учнів під час екскурсії, звернулася до охоронця за порадою, виявилося, що допомогу вона попросила ... в експоната виставки! Діти і посміялися цьому курйозу, і здивувалися майстерності "виробників". Трохи ближчими після перегляду експозиції стали дітям історичні персони - Петро І, Наполеон, Чингисхан, відомі постаті шоу-бізнесу Віктор Цой, Мадонна, Майкл Джексон, Чарлі Чаплін... А ці відомості про історію виникнення такого цікавого жанру мистецтва нам про понує сайт Петербурзького музею воскових фігур.  
   Мистецтво воскового портрета існує багато століть і тисячоліть. Людина зверталася до роботи з воском ще на ранніх етапах своєї історії. Через свої якості віск сприймався стародавніми як субстанція, що якби сполучала два непоєднувані світи - світ живих і світ мертвих.
   Стародавні греки створювали зображення богів на виконання обітниць і для релігійних церемоній. Також виготовлялися воскові ляльки для дитячих розваг. У стародавньому Римі воскові маски померлих знатних римлян зберігали з особливими почестями і використовували на релігійних святах.
  У країнах же Європи багато скульпторів, у тому числі Мікеланджело, перед початком роботи в мармурі створювали свої роботи у воску. Абсолютно нова область застосування воску з'явилася в XVII ст. На основі умінь, накопичених в попередні епохи, в Західній Європі почали виготовляти воскові портрети живих людей. Мистецтво воскового портрета набуло світського характеру. Подібні вироби через специфічні властивості матеріалу, з якого вони виготовлені, незвичайно крихкі, до наших днів вони не збереглися.
  У 1988 році в Ленінграді сформувалася група ентузіастів і була почата робота по відродженню мистецтва воскового портрета, втрачена за часів СРСР. Було розроблено власну оригінальну технологію виготовлення воскових фігур. Виробничі майстерні, що існують сьогодні в Петербурзі, можуть створювати кілька десятків фігур на місяць, мають власну виробничу базу і поповнюють колекцію воскових персон новими.
Переглядів: 338 | Додав: Yulia | Дата: 08.04.2011

    
    Чудову годину провели вчора учні школи на катку "Слайз". Всі наші діти дуже спортивні, завжди із задоволенням беруть участь у різноманітних змаганнях, в багатьох - перемагають, проте якісна ковзанка із зрозумілих причин не є повсякдень доступним їм задоволенням. Тим з більшою радістю сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, відгукуються на запрошення адміністрації катку відвідати установу.
     Протягом години інтернатівці вдосконалювали навички володіння ковзанами під керівництвом викладачів фізкультури Б. М. Карасьова, О. М. Кравченка і соціального педагога С. М. Іващенко, яка виявилася вправною ковзаняркою. Коло визнаних "лідерів" школи з цього виду спорту кожного разу ширшає, і, на думку більшості опитуваних, найкращим на сьогодні є семикласник Руслан Потєєв. А приклад для новачків показала професійна фігуристка. Таким в школі є першокласник Даня Сізонов, який нещодавно потрапив до інтернату і це перебування на льоду сталося для нього вперше. Сміліше, малюк, ти в надійних руках!
    В інтерв'ю місцевому ТБ подяку адміністрації установи за надану можливість безоплатно долучитися до прекрасного виду спорту від імені учнів школи висловили Каріна Лебедєва і Максим Мирза. Дякуємо також за традиційне частування після заняття!
   
Переглядів: 336 | Додав: Yulia | Дата: 07.04.2011

     Наш навчальний заклад тісно співпрацює з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського. На базі школи традиційно проходять засідання обласних творчих груп, конференцій, тренінгів, навчально-методичних і науково-практичних семінарів. Один з таких заходів відбувся 5 квітня для слухачів курсів учителів-логопедів області. З роботою навчального закладу та його історією гостей ознайомив директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус. Окремо було висвітлено досвід запровадження в школі інклюзивної освіти - навчання діток з вадами зору. Учителі, більшість з яких вже була нашими гостями, пройшли екскурсією по школі, відвідали нещодавно створену музейну кімнату історії навчального закладу. Свої враження та побажання гості висловили в "Книзі відгуків".
Переглядів: 316 | Додав: Yulia | Дата: 06.04.2011

  
    Восени розпочато реалізацію проекту реконструкції території "Авіамістечка". До будинку культури «Авіатор» закладено нову алею зі сквером навколо, яка стане музеєм кіровоградської авіації. Алея Слави організована так, що, за задумом, пройшовши її від початку до кінця, можна буде вивчити всю історію кіровоградської авіації та дізнатися про видатних людей, чиє життя було пов’язане з небом. Прогулятися територією містечка і оцінити видозміни вирішили учні 3А класу (вихователь О. В. Мартиненко). А поштовхом до цієї тематичної прогулянки стали завдання з краєзнавства, які дала вчителька Л. В. Гаврилюк. Учні готували до уроку повідомлення «Історія нашого міста», «Перший трамвай», «Видатні місця Кіровограда». Під час прогулянки, яка відбулася 1 квітня, діти із задоволенням і щирою цікавістю розглядували військові та цивільні літаки, пам’ятник видатному радянському льотчику І. Н. Кожедубу, нещодавно установлений до його 90-річного ювілею, а найбільше всім сподобався макет фортеці Святої Єлизавети. Дякуємо педагогам, які стимулюють вивчення учнями історії рідного краю, виховують патріотичні почуття до маленької батьківщини.
Переглядів: 363 | Додав: Yulia | Дата: 05.04.2011

   Триває зініційована міським головою акція "Чисте місто", метою якої є зробити Кіровоград ошатним і красивим. «Причепуряти» свій дім учні школи-інтернату розпочали відразу, як зійшов сніг, прибираючи сміття, гілля, торішнє листя з газонів та доріжок. А 2 квітня на черговий суботник вийшли працівники школи.
   Педагоги і робітники школи впорядковували прилеглу територію, білили бордюри і стовбури дерев, вичищали узбіччя доріг на прилеглих вулицях. Зараз шкільна та прилегла територія має ошатний вигляд: все чисто, сяють білиною бордюри та дерева, земля на клумбах скопана, вже з’явились перші пагони тюльпанів.
   А ударний загін чоловіків долучився до благоустрою території уздовж в. Лісопаркова, адже ця зона є улюбленим місцем відпочинку не лише інтернатівців, а й багатьох городян. Допомагали дорослим брати Дятели, Михайло Наманюк, Олена Беркова та Каріна Лебедєва, Сашко Чорномаз, Денис Грозан, інші учні, що знаходяться під опікою школи і на час канікул залишилися в інтернаті. Дякуємо!
Переглядів: 340 | Додав: Yulia | Дата: 04.04.2011

  
    В останній день березня - місяця, коли за традицією вшановують Жінку, - в школі було проведено конкурс "Міс Весняночка" серед дівчаток 2-4 класів. Юні красуні вражали глядачів і вболівальників не тільки чарівністю і артистичністю, але й змагалися в інтелектуальному конкурсі, проявили себе вправними господарочками і маленькими "матусями". Найактивніше проявили себе вболівальники дівчаток, які підготували речівки-"кричалки" та намалювали плакати на підтримку своїх улюблениць.
    За результатами конкурсних випробовувань журі визначило володарок номінацій:
- міс Артистичність Діанка Зайцева (2Б);
- міс Фантазія Даринка Пасічник (3А);
- міс Усмішка Оксанка Нєлєпа (4 кл.);
- міс Чарівність Ганнуся Татарчук (3А);
- міс Загадковість Женечка Ізюрова (3Б);
- міс Привабливiсть Альбінка Петюренко (2Б).
    Головний титул "Міс Весняночка" виборола чотирикласниця Настуся Головко. Вітаємо!
    Дякуємо організатору свята О. Л. Балинській, батькам, вихователям і класоводам, підготувавшим з дівчатками конкурсні виступи, вірним вболівальникам, чудовим ведучим і справжніми джентльменами - семикласникам Льові Преснякову і Сашку Удовицькому та нашим друзям з фанклубу "Кіпєлов", які презентували маленьким красуням подарунки.
 
Фоторепортаж про подію дивіться в наших альбомах
Переглядів: 716 | Додав: Yulia | Дата: 01.04.2011

   
     Сьогодні на запрошення кіровоградських військових група юнаків на чолі з викладачем курсу "Захист Вітчизни" Олександром Миколайовичем Кравченком побувала на екскурсії у в/ч №0680 спеціального призначення. Хлопці ознайомилися з побутовими умовами українських військових (побачили казарму, їдальню, плац тощо). Учням продемонстрували презентацію участі військовослужбовців частини у навчаннях груп військ СНД та міжнародних змаганнях снайперських груп. На них наші земляки були одними з найкращих і показали третій результат з сорока учасників. Спеціалістів такого класу в Україні готують лише Хмельницький та Кіровоград.
    Жваво десятикласники цікавилися діяльністю спецпідрозділу розвідки: вогнепальною зброєю, програмою підготовки контрактників і військовослужбовців строкової служби, до якої входять стрибки з парашутом, вивчення зброї іноземних держав, виконання нормативів по роботі з радіостанцією тощо. Школяри дізналися, що, крім загальної фізпідготовки, вояки спецпідрозділів проходять тренування з психологічної стійкості.
     Багатьох юнаків зацікавили перспективи армійської служби, а Володимир Тюрін, Сергій Бичок, Ігор Мілецький, Олексій Погорілий по-справжньому замислилися над обранням в майбутньому професії офіцера. Ми дякуємо господарям за змістовну екскурсію і чекаємо наступної зустрічі, яка, за домовленістю, відбудеться 23 лютого.
Переглядів: 346 | Додав: Yulia | Дата: 31.03.2011

   З 15 березня до 15 квітня 2011 року триватимуть Всеукраїнські Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників. Питання, які непокоять усіх: і батьків, і педагогів - обговорюватимуться на форумі сайту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за адресою http://zso.mon.gov.ua/viewforum.php?f=10.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ
для обговорення на Всеукраїнських Інтернет–зборах батьків майбутніх першокласників
1. Якою формою дошкільної освіти охоплена Ваша дитина? (відвідує дитячий садок, центр розвитку, групу короткотривалого перебування в садку або загальноосвітньому закладі, соціально–педагогічний патронат тощо).
2. З яким, переважно, настроєм Ваша дитина відвідує заклад?
3. Ваша оцінка умов перебування дитини у закладі?
4. Чи отримуєте Ви інформацію про:
- програми розвитку дитини, за якими працюють у закладі;
- харчування дитини;
- режим роботи закладу;
- профілактичні заходи по оздоровленню дітей.
5. Що, на Вашу думку, необхідно змінити в програмах розвитку дитини старшого дошкільного віку?
6. На Вашу думку, обсяги розвивальних, виховних, навчальних завдань освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку в закладі достатні для підготовки до школи?
7. Чи достатньо, на Вашу думку, дитячих книжок, розвивальних ігор та інших дидактичних матеріалів для розвитку дитини?
8. Чи необхідно дітей старшого дошкільного віку навчати комп'ютерній грамоті?
9. Чи варто навчати дитину старшого дошкільного віку іноземній мові?
10. Ваша думка про необхідність підготовки дитини до школи і в яких формах краще?
11. Які, на Вашу думку, фактори негативно впливають на стан здоров'я дитини?
12. Ваші пропозиції щодо поліпшення навчально-виховного процесу з дітьми старшого дошкільного віку у навчальному закладі.
13. З 1 квітня починається прийом дітей до 1 класу. З якими негативними явищами Ви уже стикнулися?
14. Куди ви звертаєтесь у випадку порушень при прийомі до школи?
15. За якими критеріями Ви обираєте школу для своєї дитини?
- поруч з будинком
- престиж закладу
- авторитет вчителя (за підказкою інших батьків)
- інше
16. Що, на Вашу думку, потрібно, щоб була наступність в роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи?
17. Якою Ви бачите співпрацю педагогічного та батьківського колективів у забезпеченні наступності в роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи ?
18. Які запитання Вас найбільше турбують, тривожать при підготовці дитини до школи?
... Читати далі »
Переглядів: 443 | Додав: Yulia | Дата: 30.03.2011

  
   Традиційні змагання за програмою «Дні здоров'я», організовані обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відбулися сьогодні для учнів 5-7 класів. Любителі активного відпочинку змагалися у стрибках через скакалку та у довжину з місця, з настільного хокею та дартсу. Найбільш спритними виявилися учні 6 класу. Посіли призові місця і були нагороджені дипломами Надія Полюк (І місце у стрибках через скакалку та ІІІ - у довжину), Віолетта Кім (І-і місця з дартсу та у стрибках у довжину), Максим Капатілов (ІІ місце з дартсу), Ярослава Крицька (ІІІ-і місця з дартсу та у стрибках у довжину), Олександр Пічкур. Серед переможців змагань із скакалкою були Оля Дубчак (5А) та Аліна Кобилько (7 кл.), настільного хокею - Олег Пантюхов (5А), Сергій Настасієнко (5Б), Олег Дубінський (7 кл.). За заходом спостерігали глядачі і вболівальники. Дякуємо організаторам змагань, які проводилися з метою популяризації здорового способу життя серед молоді шкільного віку.
Переглядів: 232 | Додав: Yulia | Дата: 29.03.2011

« 1 2 ... 244 245 246 247 248 ... 276 277 »
Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz