Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
Вівторок, 18.12.2018, 14:01

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » Архів матеріалів
  
   На Великдень V Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» провів перший відбірковий тур змагань. Підтримати і привітати конкурсантів приїхав британський бойз-бенд "Blue". Bін відкрив конкурсну програму святковим концертом. Вірити в себе, мріяти і досягати бажаного - закликали конкурсантів британські кумири і запросили на сцену учасників.
    Понад сто дітей з 11 інтернатних закладів України змагалися за звання кращих в номінації хореографія, і серед них - шкільний ансамбль "Allegro" (керівник Ю. В. Мілентій). Журі, до складу якого входили Андріс Капіньш, керівник київської студії балету Алли Духової "ТОДЕС", Юрій GODO та ін., визначило переможців, що братимуть участь у фінальному концерті разом із відомими зірками української естради. Побачать в ньому глядачі і наших танцюристів. Всі 45 дітей-переможців та учасники конкурсу отримали подарунки від партнерів фестивалю. А партнери фестивалю ресторани "Ciro's Pomodoro” та "Шастра” пригощали дітей святковими Великодніми обідами. Дякуємо організаторам та меценатам і бажаємо гідного виступу у фіналі, який відбудеться в грудні.
За матеріалами сайту «Мечте Навстречу»
Переглядів: 444 | Додав: Yulia | Дата: 27.04.2011

  
   Дочекавшись теплих весняних днів, наші учні потягнулися на природу. 26 квітня традиційну у пасхальні дні прогулянку лісом здійснили учні 7 класу разом з вихователями А. А. Івановою та В. В. Андрійченком. Задоволення від подорожі поєднувалося для них з набуттям практичних навичок. Семикласники провели туристично-прикладне тренування з розкладання намету, розпалювання вогнища, облаштування бівуаку, здійснили дендрологічні дослідження навколишньої рослинності. Приємним доповненням програми стали спортивні ігри - дартс, бадмінтон, футбол - і звичайно, пікнік. Годі й говорити, що обов'язковою крапкою на закінчення було прибирання лісу в місці розташування бівуаку. Ми за чисте довкілля!
  

Переглядів: 291 | Додав: Yulia | Дата: 27.04.2011

    Протягом тижня на базі Кіровоградської ЗОШ №24 відбувалися семінари-тренінги в рамках реалізації проекту «Українські книжки для виховання толерантності». Метою проекту, що здійснюється за підтримки Програми «МАТРА» Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, Будинку Анни Франк та Фонду проектів центрально- та східноєвропейського книговидавництва (Амстердам), є покращення ситуації меншин, що зазнають дискримінації; протидія дискримінації, ксенофобії та антисемітизму; формування толерантності та поваги до інших. Про шляхи реалізації зазначеної мети тренери Проекту розповідали працівникам закладів освіти міста.
    19-20 квітня відбулися заняття для директорів шкіл та заступників директорів шкіл з виховної роботи, в якому брала участь заступник директора з ВР Н. В. Мілентій. Тренери М. Тяглий, О. Охредько, К. Крейдерман спілкувалися з освітянами про формування толерантності засобами позакласної роботи. Були обговорені такі аспекти проблеми: "Україна як мультикультурний простір співжиття народів. Історична пам'ять"; "Формування навичок антидискримінаційної поведінки"; "Толерантність як основа миру в полікультурному суспільстві".
     21-22 квітня до роботи були запрошені вчителі історії та суспільних дисциплін, серед яких була учитель-методист школи-інтернату О. М. Стрижак. Тренери Олександр Войтенко та Михайло Тяглий запропонували слухачам взяти участь в дискусіях на теми «Стереотипи та упередження. Як їм протидіяти»; «Ксенофобія та геноциди в історії Європи»; «Толерантність як заміна культури війни на культуру миру»; «Виклики сучасної шкільної історичної освіти та сучасні підходи до вивчення історії в школі»; «Історія очима очевидців. Щоденники як історичне джерело»; «Формування навичок антидискримінаційної поведінки»; «Можливості шкільних курсів історії та суспільствознавчих дисциплін, позакласної діяльності у формуванні демократичної культури молоді».
    26 квітня до Проекту приєдналися шкільні бібліотекарі, в числі яких була завідуюча бібліотекою школи-інтернату Н. П. Красножон. Іх запросили до перегдяду виставки проекту «Трагедія минулого, уроки для майбутнього» та обговорення можливостей шкільних бібліотек у вихованні толерантності.
    З кожного питання, що обговорювалося, слухачам було запропоновано літературу, показано можливості її використтання в навчальній та позанавчальній роботі з метою формування толерантності; дані ... Читати далі »
Переглядів: 256 | Додав: Yulia | Дата: 26.04.2011

  
   Сьогодні в інтернаті відбулася спортивна акція ДШО "Сокіл" спільно з ОЦТКСЕУМ за участю волонтерів із Швеції. Гості та господарі - діти, що знаходяться під опікою школи, організували по дві команди та зіграли "навиліт" в екзотичну для нашої країни гру - хокей на паркеті. Учні з азартом і захопленням пізнавали новий вид змагань і були в цьому досить успішні: одна з наших команд грала у "фіналі". Найкращими гравцями в шкільній команді стали Михайло Наманюк, Руслан Потєєв, Олексій та Володимир Погорілі. Молодці!
Переглядів: 241 | Додав: Yulia | Дата: 25.04.2011


   Ось такі великодні картинки виготовили учасниці гуртка прикладного мистецтва (кер. О. Л. Балинська) Оля Дубчак (5А) і Наташа Прозоровська (7 кл.) для подання на виставку-конкурс "Пасхальна листівка" серед школярів міста, організований управлінням освіти Кіровоградської міськради. У конкурсі брали участь 280 робіт кіровоградських учнів 1-9 класів з 34 навчальних закладів.
    А днями закінчується конкурс «Великодня радість», який започаткував Всеукраїнський благодійний фонд «Дорога майбутнього» задля сприяння духовному і творчому розвитку дітей, залученню їх до найкращих традицій нашого народу. Організатори вірять, що кожна дитина - талановита і неповторна, а тому важливо сприяти виявленню та розвитку її здібностей. На конкурсі представлена робота гуртківців ЦПВ "Оріон", виготовлена під керівництвом Л. О. Пустільнікової та О. Л. Балинської. Наприкінці конкурсу на переможців чекають призи, а головне – незабутнє свято у дитячому оздоровчому центрі «Славутич» у м. Переяславі-Хмельницькому. На триденний відпочинок у таборі запрошені найактивніші гуртківці Юлія Мельник, Надія Кобець, Xристина Кім, Антоніна Нікітенко.
    Щасливих свят!
Переглядів: 350 | Додав: Yulia | Дата: 23.04.2011

 
    В школах міста з 18 по 22 квітня проводився тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя". В рамках цієї акції військовослужбовці МНС проводили зустрічі з кіровоградськими школярами. Завітали вони і до нашого закладу. 19 квітня співробітники МНС спілкувалися зі школяриками 1Б кл. (класовод В. М. Кириченко).
    Весело й невимушено першачки брали участь у бесіді, відгадували загадки, реагували на дотепні віршики. Розповідь рятувальників про пожежі та землетруси, правила поводження з електро- та газовими приладами була доступною і цікавою для дітей, тому вони із задоволенням відповідали на питання гостей і самі цікавилися спецтехнікою, іншими особливостями рятувальної служби.
    А до старшокасників шкільний терапевт Л. С. Шуліка запросила спеціаліста Центру здоров'я підліткового лікаря нарколога І. М. Шкоду. Ірина Михайлівна має сина-підлітка і з власного досвіду добре знає, які проблеми є найбільш актуальними для 8-10-класників. Розповідь про шкідливий впив та наслідки куріння, вживання наркотичних та алкогольних речовин на організм, що росте, була образною і емоційною, тому викликала справжню увагу і цікавість слухачів, змусила багатьох замислитися. Сподіваємось, що враження, отримані підлітками, не будуть швидкоплинними і допоможуть учням зробити вірний вибір між стравжніми і уявними цінностями.
  
    В цікавій формі було проведено захід пізнавального характеру в 3Б класі. 21 квітня старша медсестра О. В. Бондарева спілкувалася с дітьми на тему «Гігієна харчування. Роль окремих продуктів харчування у зниженні вмісту радіонуклідів в організмі. Вітаміни як засіб підвищення стійкості організму до дії радіації, профілактики захворювань». Спочатку учні виконали завдання в зошиті, класифікуючи продукти харчування за типами. Потім Ольга Володимирівна розповіла дітям про аварію на ЧАЕС, її наслідки та шляхи потрапляння радіонуклідів в організм. Із задоволенням третьокласники брали участь у вікторині «Вітаміни як засіб підвищення стійкості організму» та в грі «Овочі та фрукти, багаті на поживні речовини», а потім по групах розв’язували ребуси на тему «Профілактика захворювань». Дякуємо шановному фахівцю за зусилля, спрямовані на виховання в учнів свідомого ставлення до власного здоров'я.
Переглядів: 475 | Додав: Yulia | Дата: 22.04.2011

    Адміністрація навчального закладу висловлює щиру подяку директору концертного агенства "Стеклянный дом" Анатолію Леонідовичу Тітову за надану нашим вихованцям можливість відвідати обласну філармонію. Для дітей було придбано 26 квітків на концерт ІІ Всеукраїнського фестивалю "Хорошая песня - 2011" - "Калининград - Берлин - Кировоград" за участю відомих шансоньє.
    З паном Анатолієм школу-інтернат пов'язують давні дружні стосунки. Сподіваємось і на подальшу співпрацю!
Переглядів: 281 | Додав: Yulia | Дата: 21.04.2011

  
     В лютому у Кіровоградському обласному загальноосвітньому навчально-виховному комплексі гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат - школа мистецтв) урочисто вшановували переможців та лауреатів обласного етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2011». У номінації «образотворче мистецтво» перемогу здобула вчитель комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 – центр дитячої та юнацької творчості Оберіг» Кіровоградської міської ради Тетяна Шлєєнкова – випускниця школи-інтернату 1997 року.
    Далі Тетяна Миколаївна мала честь представляти освітян області на ІІІ (заключному) турі конкурсу і з 27 учасників - представників усіх регіонів України - знов здобула перемогу! 14 квітня 2011 року на урочистому закритті Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» у номінації «образотворче мистецтво» голова журі Ростислав Тарасович Шмагало, декан факультету історії та теорії мистецтв Львівської національної академії мистецтв, вручив Тетяні Миколаївні Шлєєнковій Диплом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та грошову винагороду. Вітаємо!!!
Ваші знання, вміння, талант розвинулися в стінах нашого навчального закладу
під керівництвом педагога з надзвичайним даром художника
Ісаака Михайловича Перкаса.
Нехай Ваша пам'ять назавжди береже ті прекрасні моменти,
коли Ви в студії образотворчого мистецтва школи-інтернату
творили прекрасне, працюючи за мольбертом.
Ми горді Вами та Вашим даром художника і педагога.
Бажаємо творчих успіхів, високих досягнень в усіх Ваших починаннях. Щастя Вам і здоров'я.
Педагогічний та учнівський
колективи школи-інтернату
Використано фото з сайту osvita.kr-admin.gov.ua та колекції користувача Andrey Kryvenko
Переглядів: 378 | Додав: Yulia | Дата: 20.04.2011

  
     Традиційний майстер-клас з роспису "писанок" організувала вчора в школі-інтернаті однойменна студія. Керівники Зразкового художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості Світлана та Тетяна Сторожeнко залучили до цього давнього виду декоративно-прикладного мистецтва учнів 5-6 класів.
    Захоплюючу розповідь про виникнення писанкарства, види, значення та символіку розписів супроводжувала демонстрація зразків, власноруч виготовлених майстринями. А потім дехто набував, а дехто вдосконалював навички оздоблення великодніх символів за допомогою спеціального приладдя: писачка, воскової свічки та яскравих фарб. Дякуємо нашим друзям і вітаємо з Великоднем!
  
    Довідка (за Novosti.kr.ua). Тетяна Стороженко є постійним учасником виставок у м. Києві, м. Дніпропетровську, с. Пироговому, її роботи експонувались у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї (виставка «Обереги родини Стороженко»), Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені О. Бойченка (виставка «Великоднє диво»), Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д. Чижевського. Разом із родиною майстриня вже третій рік поспіль є переможцем обласного свята родинно-мистецьких традицій «Благослови, мати…» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».
Переглядів: 294 | Додав: Yulia | Дата: 19.04.2011

  
   Учні 3А класу продовжують ділитися з нами радісними враженнями від різноманітних подій, учасниками яких вони були. Нещодавно разом з класним керівником Л. В. Гаврилюк та вихователем О. В. Мартиненко вони здійснили екскурсію до Обласної дитячої бібліотеки імені А. Гайдара. В читальному залі третьокласники подивилися презентацію, героями якої були два дивовижних хлопчики-близнюки Буратино та Піноккіо, а також випробували свої сили в розвиваючих іграх (додаток до журналу "Пізнайко").
   Від працівників бібліотеки учні дізналися, що таке читацький формуляр, правила користування бібліотекою та поводження з книжками. Від книжкового багатства в малечі розбігалися очі, школярики не могли відірватися від книжок і журналів, що їх зацікавили. А потім діти мали можливість показати свої знання, проявити кмітливість та ерудицію, відповідаючи на запитання літературної вікторини.
    З великою цікавістю і захопленням третьокасники оглянули виставку дитячих робіт, на якій було представлено малюнки, поробки з солоного тіста, вироби з пластиліну, бісеру, глини, дерева, паперу. Екскурсія настільки сподобалася учням, що першими словами до батьків, які прийшли забирати дітей додому, було прохання негайно записати їх до бібліотеки.
    Щиро дякуємо директору закладу Маріанні Геннадіївні Маковій за неймовірно цікаву подорож Країною дитячих книжок!
  
Переглядів: 267 | Додав: Yulia | Дата: 18.04.2011

« 1 2 ... 243 244 245 246 247 ... 277 278 »
Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz