Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
Вівторок, 18.12.2018, 13:36

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » Архів матеріалів
  
   Маємо приємність знову вітати наших учнів за підсумками II (міського) туру Всеукраїнських предметних олімпіад з навчальних предметів. Затверджено протоколи журі олімпіади з математики, за якими «медалістами» (ІІІ місце) стали учні школи-інтернату, ліцей «Сокіл» Ігор Желєзний, 7В, Маргарита Сиса, 6В та Андрій Семенов, 8В.
   У скарбничці «мультиолімпійця» Андрія Семенова з'явилося ще одне досягнення - ІІІ місце міської олімпіади з біології. Щиро вітаємо учнів та педагогів Вікторію Миколаївну Бевз, Тетяну Анатоліївну Сторчаус, Юлію Іванівну Єременко! Бажаємо подальших успіхів!
Переглядів: 10 | Додав: Yulia | Дата: 10.12.2018

  
  
   5 грудня у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбулися штатні кадетські урочистості з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів. Почесна варта, командир молодшому сержант Станіслав Левченко, здійснила ритуал внесення Державного та кадетського прапорів. Командири навчальних рот здали рапорти командиру кадетського підрозділу молодшому сержанту Андрію Чхеїдзе, в якого прийняв рапорт офіцер-наставник Д. М. Захаревич. Військовий керівник доповів про прибуття кадетського підрозділу на урочистості директорові навчального закладу С. Д. Сторчаусу, і ведучі церемонії ліцеїстка IV взводу Ірина Гавриленко та кадет V взводу Євгеній Тулянцев оголосили початок зборів. З промовою щодо актуальної роли і значення збройних сил виступив депутат обласного парламенту дітей молодший сержант Андрій Осипенко.
  
  
   Особисте запрошення на урочистості з нагоди Дня Збройних сил України отримали працівники закладу, чиї сини виконували свій військовий обов'язок на Сході України: Олена Миколаївна Височина, Ольга Анатоліївна Волчан, Ніна Миколаївна Капатілова, Наталія Михайлівна Коренюк, Наталя Аркадіївна Кривошея, Григорій Анатолійович Купріков, Валентина Петрівна Кучеренко, Лідія Полікарпівна Щурова. Кадети віддали їм належну шану і повагу, а вихованці III передкадетського взводу вручили квіти. Також усі присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг загиблих воїнів. Право покласти квіти до меморіальних дощок на честь випускників школи Володимира Олександровича Тигняна, Ігора Миколайовича Правосудька, Олексія Валерійовича Погорілого було надано вихованцям військово-спортивного напрямку освіти Станіславу Половенку та Альоні Гаріповій.
  
  
   У День ЗСУ за багаторічною традицією оголошується наказ про присвоєння чергових звань кращим кадетам і ліцеїстам. Тож, знаки розрізнення старшого кадета та старшого ліцеїста було вручено кадетам V взводу Ярославу Купінському, Станіславу Половенку, Євгенію Тулянцеву, VІ взводу Денису Крайку та Василю Дарію, VІІ взводу Максиму Швиденку, ліцеїстам ІІ взводу Іллі Олєйнікову, Вероніці Гебескул, Єлизаветі Соловйовій, ІV взводу Едуарду Мирзі, Сергію Савченку, Олександрі Пилипенко. Погони молодшого сержанта носитимуть кадет V взводу Даниїл Чумаченко та ліцеїст ІV взводу Олександр Великий. Звання «сержант» присвоєно ліцеїстам ІV взводу Андрію Осипенку, Андрію Чхеїдзе та Андрію Ісаєву.
... Читати далі »
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Дата: 07.12.2018

  
   Сьогодні представники учнівського волонтерського загону «Зможемо – допоможемо!» кадети V взводу Євгеній Тулянцев та Єгор Бондар відвідали у Кіровоградському військовому госпіталі учасника бойових дій на Сході України Олександра Горбенка. Кадети привітали бійця з Днем Збройних сил України та передали йому другу частину грошей, зібраних школярами під час акції «Подаруй надію». Олександр відповів на запитання щодо його служби в ЗСУ, обставин поранення, перебігу лікування та планів на майбутнє. Кожні три тижня Олександр проходить курс хіміотерапії, і гроші на це високовартісне лікування збирають добрі люди по всій Україні! Хлопці були вражені зустріччю.
   А напередодні ми раді були вітати в стінах навчального закладу волонтерів відомої на Кіровоградщині групи Павла Кучеренка. За їх посередництва учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл» вже кілька років своїми листами, сувенірами та гостинцями підтримують військових на Сході. Павло Павлович та його соратники стали учасниками кадетських урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України. Вітаємо зі святом!
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Дата: 06.12.2018

  
  
   5 грудня школа-інтернат, ліцей «Сокіл» приймав на своїй базі кластерний семінар-практикум для керівників гуртків національно-патріотичного виховання дітей та молоді закладів освіти міста Кропивницького. Захід відбувся на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання відповідно до рішення міського координаційного сектору національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
   Мета семінару-практикуму – вдосконалення професійних компетентностей керівників гуртків національно-патріотичного напряму. Оргкомітет заходу очолив координатор військово-спортивного напрямку освіти школи-інтернату, ліцею «Сокіл» старший вихователь В. В. Андрійченко. Програма семінару, складена педагогами ЦПВ «Оріон», була оптимальною для набуття учасниками необхідних теоретичних знань та практичних навичок.
  
  
   Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус привітав учасників семінару та познайомив їх з матеріально-технічною базою закладу. Завідувач ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинська висвітлила напрямки гурткової роботи в школі, зокрема гуртків національно-патріотичного виховання. Військово-спортивну складову освіти презентували педагоги-наставники О. В. Полуворченко та В. В. Андрійченко; гостям було продемонстровано кінохроніку з історії кадетського виховання у школі.
   Слово для привітання мали учасники семінару-практикуму спеціалісти управління освіти МРК Г. В. Ткач та О. В. Журавльова. Головний старшина стрілецького батальйону в/ч 3011 С. М. Чемойдан доповів про перспективи співпраці навчального закладу та військової частини відповідно до укладеної угоди. Проблематика семінару була висвітлена у виступі заступника директора КОЦТКЕУМ з виховної роботи С. О. Красюк та у доповіді «Філософські засади національно-патріотичного виховання» голови міського координаційного сектора національно-патріотичного виховання дітей та молоді П. Г. Чорного.
  
  
   Успішному проведенню заходу сприяли ліцеїсти IV взводу: молодший сержант Андрій Чхеїдзе та Олександра Пилипенко виконували представницькі обов’язки із зустрічі гостей, Сергій Савченко та Ростислав Переверзя у ролі «ординарців» виконували доручення модератора семінару-практикуму Валерія Володимировича Андрійченка. Молодший сержант Станіслав Левченко очолив кадетський підрозділ під час заняття зі стройової підготовки, яке проводив військовий керівник Д. М. Захаревич. Молодший сержант Андрій Ісаєв допомагав керівнику гуртка «Хортинг» О. В. Ковальчуку працювати з учасниками заходу в стрілецькому тирі та навчальній аудиторії під час вивчення матеріальної частини АК-47, страйкбольної зброї та військового спорядження. ... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Дата: 05.12.2018

  
  
   3 грудня педагог-організатор С. М. Іващенко запросила на зустріч з дев’ятикласниками лікаря-нарколога міського наркологічного диспансеру І. М. Шкоду. Учням, які вважають, що добре обізнані зі шкодою від наркоманії, алкоголізму та куріння, Ірина Михайлівна в цікавій бесіді нагадала про небезпеку вживання наркотичних засобів різного роду. Учасникам заходу та бібліотеці навчального закладу лікар презентувала буклети щодо профілактики хімічних залежностей. Дякуємо за співпрацю!
Переглядів: 13 | Додав: Yulia | Дата: 05.12.2018

  
  
  
   У навчальному закладі завершився Місячник української писемності та мови. На його початку був проведений День грамотності, під час якого старшокласники та вчителі-мовники долучилися до всеукраїнської акції з написання диктанту українською мовою.

   У шкільному читальному залі бібліотекарі Н. П. Красножон та Т. О. Куженко знайомили охочих із віртуальною виставкою «Коштовний скарб народу». Третьокласники змагалися у мовно-літературному конкурсі «Кращий знавець рідного слова». Учні школи брали участь у міських етапах олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Маємо приємну нагоду ще раз привітати «олімпійського» призера Андрія Семенова та вчителя української мови О. Є. Шапаренко!
 
  
  
   В рамках місячника вихованці ІІІ докадетського взводу з педагогами-наставниками Н. Ю. Суховою та В. В. Андрійченком побували на ознайомчій екскурсії у Кіровоградській обласній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського. П'ятикласників на бібліотечний урок запросили працівники бібліографічного відділу, які розповіли про завдання, структуру та правила бібліотеки як установи культури. Дуже розважила хлопців розгорнута в фойє виставка «Металоморфизми Євгенія Василевського». Захід сприяв підвищенню загальної культури вихованців військово-спортивного напрямку освіти.
Переглядів: 9 | Додав: Yulia | Дата: 04.12.2018

  
  
   «Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає «поміж рядків» її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу».
   Саме ці рядки В. О. Сухомлинського учні та керівники 5В класу вирішили присвятити своїм спонсорам і помічникам, людям, які, відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу педагогам, доброчинністю допомогли зробити приміщення класу затишним, привітним та гостинним, а найважливіше – замінили аварійні вікна каб. № 26 на нові, сучасні та гарні.
   Радує, що і в наші часи є справжні меценати, які роблять добрі справи не як політики – перед виборами, і не для покращення іміджу чи для кар’єрного зростання. А за покликом душі та тому, що в них є така можливість. Роблять добрі справи і не вказують своїх прізвищ. Саме так, як родина, яка оплатила вартість, демонтаж та встановлення трьох вікон і забажала зберегти анонімність. Низький їм уклін.
   Велика подяка батькам класу за матеріальну, фізичну та моральну допомогу. Окреме спасибі найактивнішим учасникам довгого списку необхідних при встановленні вікон процесів: О. А. Баші, О. Л. Пак, М. Г. Малиш, С. В. Боєвець, В. М. Дубровіній, К. А. Бондарєвій, С. В. Пшеничній, Г. В. Чудінович, А. О. Балюк, Н. А. Куклі, Н. Ф. Рудій, М. О. Осипову. Хай вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! Адже школа була, є і буде в житті кожного.
   Діти вдячні дорослим за тепло та затишок, а також за подарунок на входини – різдвяний вінок, власноруч виготовлений мамою Валерії Кім Оленою Леняївною. Батьківський комітет також дякує адміністративно-господарській частині школи за допомогу найважливішими матеріалами.
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
Переглядів: 38 | Додав: Yulia | Дата: 03.12.2018

  
  
  
   24 листопада на території Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся І етап Спартакіади центру із спортивного туризму - змагання з туристських навичок. 19 команд змагалися з в'язання вузлів, визначення азимуту за допомогою компаса, вимірювання відстані до недосяжного об’єкту, надання долікарської допомоги, транспортування «потерпілого», встановлення намету, розпалювання багаття.
   На етапах спартакіаді виступали кадети І взводу Ігор Паскаль, Андрій Молодцов, Іван Ставенко та учениця 5Г класу Любов Тіхонова – вихованці гуртка «Спортивний туризм», тренер І. П. Поліщук. Іван Петрович оцінив виступ своїх підопічних як достойний за результатом та корисний в плані здобуття турнірного досвіду на майбутнє. Після змагань було проведено аналіз допущених помилок та роботу щодо їх запобігання у подальшому.
  
  
  
   29 листопада у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» відбулося спортивне свято. Учні 5-х класів змагалися у спортивних конкурсах, організованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України. Також діти перевірили свої знання з історії олімпійського руху, відповідаючи на запитання вікторини. Переможці змагань були нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради Кропивницького та отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.
   24 листопада в Малій Висці відбувся відкритий чемпіонат ДЮЦ «Вись» з дзюдо. У змаганнях брали участь команди Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Донецької областей. Свої чергові перемоги на бійцівському килимі здобули брати Рудченки: Євгеній виборов срібну медаль в категорії юнаки 2007-2008 р. н., 38 кг, а Володимир став другим у категорія + 46 кг. Вітаємо!
   28-30 листопада на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області тривав чемпіонат ДСНС України з волейболу серед органів та підрозділів цивільного захисту. Разом з командою Львівського державного університету безпеки життєдіяльності чемпіоном став курсант Дмитро Кравчук – вихованець першого в історії школи кадетського взводу, випускник 2017 року. Вітаємо! Бажаємо всім нашим спортсменам подальших перемог!
... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Дата: 30.11.2018

  
  
   15 листопада у навчальному закладі було проведено педагогічні читання «В. О. Сухомлинського і школа ХХІ століття. Реалізація педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в сучасній практиці навчального закладу». Спадщина Василя Олександровича не тільки ввійшла окремим значним розділом в історію педагогіки, а й зберігає свою актуальність, належить до тих небагатьох явищ духовної культури, які з плином часу викликають до себе більшу увагу.
  
  
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 29.11.2018

  
  
   Триває співпраця школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з ЦОТП «Цитадель». 27 листопада командою центру на базі школи було проведено відкрите військово-прикладне заняття з тактики ведення бою у закритих приміщеннях. Мета тренувань полягала у навчанні діям у разі захоплення громадських установ озброєними злочинцями. Команди учасників відмінно впоралися із розв’язанням складних завдань, намагалися вирішити їх нестандартно та творчо. Під час змагання-тренінгу відбулося формування навичок перебування у кризовій ситуації «Заручник», особлива увага приділялася вмінню надати першу долікарську допомогу. Керівник тренінгу офіцер-наставник О. В. Ковальчук схвалив високу активність та злагоджену роботу учасників, оцінив як високий рівень виконання ними вправ.
  
  
   Під керівництвом Олега Васильовича кадети набувають не лише військово-тактичних, а й спортивних вмінь та навичок. У жовтні в якості підготовки до обласного турніру з кікбоксингу було організовано спаринг-зустрічі спортсменів-кадетів з вихованцями спортивного клубу «Старт» МРК. Тренувальні бої показали відмінну готовність до змагань спортсменів обох закладів, свідченням чого стали чотири медалі, які вибороли учні школи під час відкритого кубку Кіровоградської області з кікбоксингу ВАКО.
  
Переглядів: 9 | Додав: Yulia | Дата: 28.11.2018

« 1 2 3 4 ... 277 278 »
Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz