Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
Вівторок, 19.06.2018, 21:22

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » Архів матеріалів
  
   5 червня вихованці загону «Сонечко» здійснили нову чудову подорож – разом із педагогами Л. О. Колісник, О. Л. Дубиняк, Т. В. Гавриловою побували у літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого. «Соколята» стали учасниками літературно-мистецької акції «Василь Сухомлинський для дітей та про дітей», присвяченої 100-річчю від дня народження нашого знаного земляка. Діти переглянули виставку робіт учнів художньої школи ім. О. Осмьоркіна «Казки Василя Сухомлинського очима дітей» та із радістю впізнали на малюнках героїв казок «Покинуте кошеня», «Соловейко», «Вогнегривий коник». В експозиції були також роботи з пластиліну до казки «Джмелик і Бджола».
  
  
   Учасники заходу познайомилися з фактами життя та творчості Василя Олександровича, переглянули відеоролики за його казками, а найцікавіші події трапилися у садочку просто неба: поспілкуватися із дітьми прийшов дитячий письменник Павло Чорний, який читав авторські віршовані твори за мотивами казок Василя Сухомлинського. Діти обговорили ситуації, що висвітлювалися у віршах та зробили висновки про необхідність поважно і дбайливо ставитися до людей та їх праці. А ще Дід Павло заграв на великій дерев'яній сопілці українські пісні, а діти на знак подяки разом із керівником вокального ансамблю «Даринка» заспівали пісню з свого репертуару.
  
  
   Працівники музею запропонували учням відтворити свої враження на асфальті. Діти малювали і героїв казок, і Діда Павла, а автори кращих малюнків отримали нагороди. Усі були задоволені зустріччю, про що у музейній книзі відгуків залишився запис. Дякуємо музейникам за цікаві заходи!
  
  
  
   7 червня вихованці загону «Веселка» знайомилися із зібранням Кіровоградського обласного художнього музею. У залі західноєвропейського та російського мистецтва XVIII - початку XX ст. діти отримали уявлення про портрет і пейзаж, у залі «Сакральне мистецтво» дізналися про роль і значення ікон, поцікавилися експозицію декоративно-ужиткового мистецтва та попозували у красивих фотозонах разом із Т. В. Куліковою та В. І. Плотніковою. Перше знайомство із серйозним мистецтвом відбулося – і далі буде!
... Читати далі »
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Дата: 08.06.2018

  
  
  
   Ранок четвертого дня кадетської школи почали звичайні регламентні моменти. Після шикування та інструктажів – зарядка. До традиційних вправ із ЗФП та пробіжки, якими навантажує вихованців Г. В. Андрійченко, інструктори-ліцеїстки додали ігрові моменти та танцювальну руханку. Потім кадети мали сніданок: гречана каша, масло, печиво, чай.
  
  
  
   Програма дня була дещо скоректована з огляду на візит до навчального закладу делегації педагогів Лисичанської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Луганської області, яка перебувала у місті з метою вивчення досвіду патріотичного виховання учнів. Гості побачили прийоми стройової підготовки: шикування на плацу; винесення прапорів та штандарту кадетського підрозділу, командир прапороносної групи молодший сержант Андрій Ісаєв; рапорти інструктора Кадетської школи старшого ліцеїста Ірини Мілецької та командира парадного підрозділу молодшого сержанта Станіслава Левченка; (інструктори ЦОТП «Цитадель» Андрій Ісаєв, кадет IV взводу та Богдан Путніков, учень НВО №18, керівник О. В. Ковальчук); марш із штатною стройовою піснею IV взводу (наставники О. П. Капчеля, Є. П. Горенко).
  
  
  
   Вихованці профільного загону з Д. М. Захаревичем показали стрільбу у тирі з пневматичної зброї та специфічні дії, їй супутні; навички стрільби зі страйкбольної зброї кадети продемонстрували під керівництвом О. В. Ковальчука. Делегація гостей продовжила знайомство із закладом у супроводі директора школи С. Д. Сторчауса, а особовий склад підрозділу на реалізацію програми Кадетської школи похідним маршем відбув у розташування стрілецького батальйону в/ч 3011 Національної гвардії, де підполковник Ю. А. Ізрайлов та старший єфрейтор С. А. Ткаченко дуже детально ознайомили кадетів з умовами функціонування батальйону. Дякуємо за співпрацю та задоволення цікавості юнаків специфічними особливостями побуту та служби нацгвардійців.
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Дата: 08.06.2018

  
  
      Вихованці ДЗВ «Сокіл» мали змогу вдосконалити свої вміння та отримати професійні поради від фахівців: співробітники художньої галереї «Єлисаветград» запросили дітей на майстер-класи з живопису. 6 червня у галереї побували вихованці загону «Калинка» разом з В. Ю. Дудник та Т. В. Гавриловою. Діти пригадали основні жанри живопису та вчилися малювати натюрморт за правилами композиції під керівництвом художниці. Заняття пройшло весело і продуктивно, діти опанували нові знання з образотворчого мистецтва та понесли додому власні малюнки із зображенням квіткових букетів.
  
  
  
   А сьогодні в галереї побували «Капітошки» з вихователями О. В. Яковлевою та С. В. Фабрикою. Вони оглянули експозицію, а потім дізналися, що цікаві картини можна створювати не лише традиційними знаряддями для малювання. Під час майстер-класу діти ознайомилися з технікою малювання «кавовий живопис». Результатом їх роботи стало багато теплих «кавових» малюнків.
  
  
  
   Щиро дякуємо власнику галереї відомому меценату Миколі Миколайовичу Цуканову та всім його працівникам за співпрацю, відмінну організацію заходів, гостинність та увагу до наших вихованців.
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 07.06.2018

  
  
  
   Ранок третього дня Кадетської школи 6 червня був доповнений інструктажем з техніки безпеки під час походу – кадетам випала мандрівка-розвідка передмістям за маршрутом, розробленим І. С. Черчелюком. Особовий склад з наставниками В. В. Андрійченком, І. С. Черчелюком, Г. В. Андрійченком, Д. С. Гамлійом, О. П. Капчелею та Д. М. Захаревичем вишикувався у похідну колонну та рушив з маршрутом Діброва десантників – озеро Козачок – балка в р-ні Солдатських ставів – Другі джерела – діброва та водойма поблизу бази відпочинку «Гірняк».
  
  
  
   Рух по складках місцевості став для кадетів тренуванням вправності та витривалості, які інструктори та наставники перевірили під час командних змагань з військово-технічних вправ: долання перешкод плазом, метння гранати у ціль, виконання вправи «Підготовка до бою лежачі» тощо.
  
  
  
   Зворотня дорога пролягала новим маршрутом, і справжнім оазисом на своєму шляху мандрівники сприйняли дуже ошатний мальовничий майданчик біля водного об'єкта «Кошаче око». Всі із радістю перепочили, бо випробування цього дня випало справді виснажливим. Проте було й чим пишатися – денна програма усіма успішно виконана, поборені власні «не хочу» та «не можу», загартовані дух, тіло і сила волі. Так тримати!
... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Дата: 07.06.2018

  
  
   Другого дня літнього пришкільного табору відпочинку загін «Сонечко» вирішив подорожувати містом. З вихователями Л. О. Колісник та О. Л. Дубиняк діти відвідали історичну пам'ятку – меморіальний комплекс «Фортечні вали», познайомилися з історією фортеці св. Єлисавети, пройшли Алеєю слави та вшанували поховання воїнів-визволителів нашого міста. Учні по-новому зрозуміли сенс слів «свобода», «захист», «життя», «Вітчизна», багато з них пригадало факти біографії дідусів та інших родичів, які загинули під час визволення країни від фашистських загарбників. Діти віддали данину пам'яті і тих бійців, що загинули у сучасній війні на Сході країни.
  
  
   Подорожуючи вулицями міста, учні примічали й інші пам’ятки на честь воїнів-героїв: монументи, меморіальні дошки, воєнну зброю тощо. Також діти дізналися про історію заснування та найменування міста, сфотографувалися біля пам’ятника градоначальнику О. Пашутіну.
   Вабила свіжістю та викликала інтерес у дітей річка Інгул, і вони зробили коротку зупинку, аби спостерігати її плавну повільну течію. Теплий літній день сприяв прогулянці містом, кликав до подорожі, а ще пропонував відпочинок та прохолоду біля фонтану, чим діти радо скористалися.
  
  
   Дорогою до кінцевої точки маршруту - театру імені М. Кропивницького увагу дітей привернув пам’ятний знак на честь першого єлисаветградського трамваю, проте «соколята» вирішили, що такого чудового дня пересуватися пішки значно приємніше, аніж тіснитися у транспорті. Ось так діти й добралися до однієї з окрас нашого міста - Театру корифеїв та дізналися про його історію та сьогодення.
   Усі «соколята» люблять рідне місто, не втрачають можливості помилуватися його красотами, шанують за велику історичну спадщину.
   А насичений враженнями табірний день продовжився обідом та післяобіднім сном.
... Читати далі »
Переглядів: 13 | Додав: Yulia | Дата: 06.06.2018

  
  
  
   Другий день Кадетської школи 5 червня розпочався зі встановлених регламентних заходів: збір та шикування на плацу, зарядка, проведена керівником гуртка «Хортинг» Г. В. Андрійченком, сніданок. Потому вихованці відбули на практичне заняття з польової медицини. Старший лейтенант О. П. Капчеля та інструктори-ліцеїстки Анна Леонова, Ірина Мілецька, Світлана Лукашова, Аліна Гонтар допомагали молодшим кадетам та учням передкадетського класу закріпити на практиці теоретичні знання, отримані днем раніше на лекції тифлопедагога Н. О. Сивиринчук.
  
  
  
   Також планом були передбачені заняття за програмою загальної військової підготовки (командні змагання). Новий рекорд з силових вправ встановив Данило Єлецький – 10 підтягувань та 120 відтискань. Майже в 1,5 рази покращив власний результат першого дня Микита Шевченко – 14+100; стовідсоткову влучність у стрільбі зі страйкбольної зброї продемонстрували Вадим Літвінов, Нікіта Строцький та Дмитро Вовчок. Переможцем командних змагань були визнані «Войовничі їжачки», «Скаженим оленям» та «Диким каченятам» дісталися «призові» 200 та 300 командних відтискань, проте солодкі нагороди цього дня були вручені усім учасникам!
  
 
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Дата: 06.06.2018

  
  
   Літні канікули — бажана пора для кожної дитини. На жаль, окрім веселощів, літом на малечу чекає і безліч небезпек. Рятувальники вважають, що в це час, коли для дітей в рази зростає ризик потрапити у халепу, питання безпеки набуває особливої важливості. 1 червня начальник Управління ДСНС у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк запросив вихованців ДЗВ «Сокіл» з вихователями С. В. Фабрикою, В. І. Плотніковою та О. В. Яковлєвою на День відкритих дверей.
  
  
   Для малечі загонів «Веселка» і «Капітошки» рятувальники організували екскурсію до пожежно-технічної виставки-музею. Діти оглянули макети та експонати, послухали розповідь екскурсовода про минуле пожежно-рятувальної служби та дуже зраділи подарункам – Віталій Григорович вручив «соколятам» корисні літом рятувальні аксесуари для плавання, аби кожен почувався безпечно на воді.
  
  
   Також діти зацікавлено оглянули територію пожежно-рятувальної частини, побачили спецтехніку і спорядження рятувальників, побували в середині спецмашини та сфотографуватись на пам’ять. Від друзів «соколята» йшли із сувенірами на згадку, солодощами та чудовим настроєм. Діти із радістю погодилися на запрошення приходити ще. Дякуємо шефам!
  
  
   4 червня продовженням святкових заходів до Міжнародного дня дітей стало запрошення до піцерії-бістро «Смачні традиції». Ініціювали захід для 35 дітей пільгових категорій та учнів спеціальних класів керівник підприємства Тетяна Дмитрівна Радуховська та мама випускниці школи-інтернату Тетяна Миколаївна Луньова. Діти досхочу наїлися піци, почастували морозивом, соком із тістечком – дуже смачно!
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Дата: 05.06.2018

  
  
  
   04 червня розпочав роботу профільний загін «Кадетська школа (школа виживання)» при ДЗВ «Сокіл». Опановують програму тренувань 35 осіб: кадети VII взводу, вихованці передкадетського класу, двоє учнів інших шкіл та четверо інструкторів - ліцеїстів та старших кадетів. Після загального збору, шикування і ранкової зарядки, що була проведена керівником гуртка «Хортинг» Г. В. Андрійченком, особовий склад загону відбув на заняття з охорони праці та безпеки життєдіяльності з фахівцем з ОП Л. В. Салатою.
   Сніданок вихованців було організовано вихователями І. Г. Романюк, К. О. Бахматом, Д. С. Гамлійом, після чого відбулося заняття з медицини. Теоретичні питання надання першої долікарської допомоги виклала тифлопедагог Н. О. Сивиринчук, практичні навички молодшим кадетам допомагали засвоювати інструктори-старшокласники.
  
  
  
   Відпрацювання навичок з військових дисциплін проходило у формі командних змагань. «Дикі каченята», «Войовничі їжачки» та «Скажені олені» випробували власні сили з метання гранати на влучність (арбітр на етапі О. П. Капчеля), стрільби з пневматичної (Д. М. Захаревич) та страйкбольної (О. В. Ковальчук) зброї, силових вправ (відтискання та підтягування, арбітр на етапі Г. В. Андрійченко). Результативними з метання виявилися Микита Шевченко, Андрій Гордєєв та Єгор Бондар. Кращими у стрільбі були Павло Матієнко, Данило Кислий, Єгор Бондар. Найбільше відтискань зробили Микита Шевченко, Владислав Деркач, Данило Єлецький. Найсильніші з підтягування - Роман Спатар, Андрій Гордєєв, Данило Єлецький (по 10), Микита Шевченко (14), Єгор Бондар (15).
  
  
   У підсумку найбільшу суму балів заробила команда «Войовничі їжачки», ... Читати далі »
Переглядів: 43 | Додав: Yulia | Дата: 05.06.2018

  
  
   Щороку у перший день літа обласна філармонія стає одним з центрів дитячих розваг, де дітлахи мають змогу весело і цікаво провести час. Запрошення на цьогорічний захід отримали 15 вихованців ДЗВ «Сокіл» з числа пільгових категорій, яких супроводжували соціальні педагоги С. М. Іващенко та Т. О. Герасимова-Молчан. Кращі творчі дитячі колективи підготували для юних мешканців міста та області видовищну концертну програму. На свято завітали очільники міста та області, які побажали дітворі веселих канікул, гарних подорожей, цікавих знайомств, аби набратися сил для нового успішного навчального року. Переможців Всеукраїнських конкурсів та інтелектуальних змагань було відзначено преміями, а наші глядачі із захватом і радістю отримали у подарунок кошик з фруктами та солодощами.
  
  
  
   Діти також брали участь у розвагах у Ковалівському парку: насолодилися святковим концертом вихованців центрiв дитячої творчостi, отримали кориснi знання під час майстр-класів, оглянули виставки декоративно–прикладного мистецтва та захоплюючу експозицію моделістів зі станції юних техніків, позували у фотозонах. Дякуємо організаторам цікавого свята!
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Дата: 04.06.2018

  
  
   01 червня улюблене місце відпочинку юних городян Ковалівський парк перетворився на дитяче містечко, де на всіх відвідувачів чекала насичена і цікава програма, де кожний мав можливість знайти собі улюблену розвагу. Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді влаштував туристьско-краєзнавчий фестиваль «Люби і знай свій рідний край». Для любителiв цiкавих вiзерункiв та iграшок ручної роботи у центрi парку розгорнули handmade-мiстечко. Демонстрували власні таланти вихованці закладів позашкільної освіти та центрів естетичного виховання. Не залишився осторонь ЦПВ «Оріон» школи-інтернату, директор О. Л. Балинська.
  
  
  
   У святковій концертній програмі, яка не залишила байдужим жодного глядача, брали участь шкільні солісти Єлизавета Бондарєва з сестричкою Марійкою та Назар Лісов, вокальний ансамбль «Мрія», керівник К. І. Томко. Зразковий хореографічний ансамбль «Алегро» виступив з «Попурі танців народів Балкан», у якому сяяли талантами його солістки.
  
  
   Гамірно і велелюдно було на майданчиках декоративного-ужиткового мистецтва, які пропонували виставки та різноманітні майстер-класи. Велика активність спостерігалася на локаціях Л. О. Пустільнікової та Л. І. Мандрик, які із допомогою студентки педуніверситету Валерії Захаревич проводили майстер-клас з боді-арту та розпису мехенді.
  
  
 
   Справжній дитячий ажіотаж творився біля робочого місця В. М. Захаревич, адже кожна дівчинка з дитинства переконана: «Коса – дівоча краса». Навіть коли вщух гомін на усіх інших локаціях, біля Вікторії Миколаївни ще залишалися маленькі модниці із благанням «І мене заплетіть, будь-ласочка!». Дякуємо нашим учням і педагогам за їх такі різноманітні уміння, що допомогли підтримати святковий дитячий настрій!
... Читати далі »
Переглядів: 21 | Додав: Yulia | Дата: 04.06.2018

« 1 2 3 4 ... 263 264 »
Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2018
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz