Неділя, 27.05.2018, 02:07

Головна » 2018 » Травень » 11 » Зустріч із шкільним поліцейським
Зустріч із шкільним поліцейським

У навчальному закладі впроваджується всеукраїнський проект «Шкільний офіцер поліції», який стартував у місті за місяць. Закріплений за школою-інтернатом лейтенант патрульної поліції А. Є. Левандовський 24 квітня прибув для продовження знайомства із учнівським контингентом. Антон Євгенович представився 3В, 4Г, 8В класу, розповів про свої повноваження та окреслив коло питань, з яких може надати учням консультацію або допомогу. Також інспектор узяв участь у засіданні шкільної ради профілактики.
   8 травня шкільний офіцер поспілкувався з учнями кількох наступних класів, зокрема, з одинадцятикласниками, але головною метою його відвідування була зустріч із першокласниками. Для найменших учнів в рамках Тижня знань безпеки дорожнього руху «Руху правила єдині, знати їх усі повинні» А. Є. Левандовський підготував інтерактивне заняття «Світлофор». Оскільки захід відбувся напередодні Дня Перемоги, у бесіді з дітьми на його початку заступник директора школи з виховної роботи Н. В. Мілентій наголосила, що перемога над фашизмом була найважливішою подією ХХ століття, і нагадала про подвиг народу, який віддав за неї мільйони життів.

Людське життя – найвища цінність, не можна ризикувати ним через необачність та пустощі на дорозі. Разом з поліцейським першачки обговорили правила безпечної поведінки на дорозі та у громадському транспорті, пригадали призначення дорожніх знаків тощо. Діти були дуже активні, чітко і правильно відповідали на запитання і приємно здивували шкільного офіцера своєю обізнаністю щодо правил дорожнього руху. Особливої похвали заслужили учні 1А класу.
   Зустріч сприяла налагодженню довірчих стосунків між учнями та представниками поліції, вихованню законослухняних громадян, які цінують власне життя і життя оточуючих.
   Також з малюнків учнів початкових класів було влаштовано виставку «Ми – учасники дорожнього руху», найактивнішими учасниками якої стали учні 1В, 2В і 4А класів.

Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »