Середа, 17.01.2018, 06:00

Головна » 2012 » Січень » 31 » Привіт з Лапландії
Привіт з Лапландії

Мало кого в Кіровограді (а може, й в Україні) очікував цього року такий сюрприз, як вихованців інтернату – новорічні привітання з батьківщини Діда Мороза! Саме там побував випускник школи Вадим Манухін. Нині він навчається в одному з київських вишів і, як це прийнято в студентському середовищі, різдвяні канікули присвятив мандрівці зі своїми новими друзями. Хлопці здійснили автоподорож шістьма європейськими країнами, в тому числі Францією, Німеччиною та Фінляндією.

Саме там, у східній Лапландії, на горі Корватунтурі живе Йоулупуккі - фінський Дід Мороз. Така зворотна адреса була вказана на посилці з подарунками і солодощами, яка надійшла до інтернату. Кожен мандрівник прагне порадувати своїх рідних - кого любить, за ким сумує, з ким хочеться поділитися новими враженнями і емоціями, - сувенірами з відвіданих місцевостей. Такою родиною для Вадима давно і назавжди стала школа-інтернат. З вдячністю і любов’ю юнак обирав подарунки для класного керівника Н. С. Малини, директора С. Д. Сторчауса, вихователів В. В. Андрійченка та І. Г. Романюк, керівників ансамблю «Алегро» Наталії Володимирівни та Юрія Васильовича Мілентій – хореографічна підготовка, яку завдяки ним отримав Вадим, дозволила хлопцю обрати професію і вже за студентської доби мати певний заробіток.

Звісно, більша частина іграшок і солодощів призначалася Вадимовим побратимам – дітям-сиротам. Персональні подарунки отримала Настя Тімошенко – «бойова подруга», в одній команді з якою Вадим брав участь в туристичних змаганнях, фестивалях ДЮПР, хореографічних конкурсах і концертах. 2010 року у складі ансамблю «Алегро» вони стали переможцями IV фестивалю «Назустріч мрії», а під час недавнього фіналу вже V фестивалю Вадим на правах киянина опікав наших танцюристів і надавав організаційну допомогу Наталії Володимирівні та Юрію Васильовичу.

Дякуємо за несподівані і від того по-справжньому чудесні подарунки і побажання!
Переглядів: 335 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2012  »