Середа, 21.11.2018, 10:58

Головна » 2012 » Жовтень » 30 » Віват, Королево!
Віват, Королево!

Конкурс краси та грації «Королева осені – 2012» відбувся в школі 25 жовтня. В ньому брали участь старшокласниці:
учасниця № 1 Наташа Корнєєва, 8 кл. – ніжна, чарівна, граціозна;
учасниця № 2 Олена Кравчук, 9А – мила, добра, чарівна;
учасниця № 3 Інна Гончаренко, 9Б – весела, життєрадісна;
учасниця № 4 Олеся Шпилевська, 10 кл. – щира, вишукана, врівноважена;
учасниця № 5 Олена Яровенко, 11 кл. – тендітна, чарівлива.

Педагог-організатор С. О. Стас підготувала змістовний сценарій з цікавими, дещо несподіваними конкурсами. У першому з них дівчата співами й власними віршами презентували себе.
   У конкурсі «Вбрання народів світу» учасниці демонстрували національні костюми, у виготовлення яких було вкладено багато фантазії і душі. Дурі оцінювало оригінальність суконь, національний колорит презентації.

Конкурс «Сюрприз» виявив артистичність та почуття гумору дівчат. Майже всі вони вдало впоралися із завданням скласти вірші на задану риму та подарували глядачам кілька хвилин сміху.
    У конкурсі «Імідж» наші красуні за п’ять хвилин створили чудові зачіски своїм подружкам і дотепно їх представили. Дівчат підтримували їх віддані вболівальники, які підготували веселі примовки та плакати.

За кулінарний конкурс «Осінні фантазії», який був домашнім завданням дівчат, всі вони отримали найвищі бали. Салати, виготовлені учасницями, були оригінальні, вишукані, фантастично оформлені й – дуже смачні!

Останнім змагальним іспитом був конкурс «Коронний номер». У ньому дівчата порадували глядачів яскравими виступами, винахідливістю, виконавчою майстерністю.

Титул «Міс Грація» журі присудило Олені Яровенко. Наташа Корнєєва отримала звання «Міс Ніжність». Інна Гончаренко стала «Міс Оригінальність», Олена Кравчук – «Міс Чарівність», титул «Королева осені» виборола Олеся Шпилевська.

Десятикласники вітали в цей день не тільки переможницю, а й чарівну ведучу Анастасію Коломієць, яка святкувала День свого народження. Приєднуємося до всіх найкращих побажань, які пролунали на адресу Насті!

Свято виявило різноманітність творчих напрацювань дівчат, адже кожен номер був представлений на високому рівні та вражав артистизмом, чарівністю та вишуканістю. Дякуємо всім учасницям, класним керівникам, вихователям і батькам, які допомагали їм у підготовці, декоратору сцени Л. О. Пустільніковій, групам підтримки і доброзичливим глядачам!

Переглядів: 563 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2012  »