Четвер, 21.06.2018, 01:41

Головна » 2017 » Грудень » 13

13 грудня члени міського парламенту дітей були запрошені до малої зали засідань міської ради, аби обмінятися думками на тему лідерства в сучасному українському суспільстві. У засіданні, що відбувалось у формі дебатів, брали участь голова шкільного учнівського самоврядування молодший сержант Андрій Чхеїдзе, депутат міського і обласного парламентів дітей молодший сержант Андрій Осипенко, педагог-організатор І. Л. Суховенко.
   З юними лідерами учнівського самоврядування спілкувалися секретар міської ради Андрій Табалов та депутати міської ради Олег Краснокутський (переможець міського конкурсу «Депутат року – 2017») і Катерина Шамардіна. Кожен учасник невимушеного діалогу мав можливість виголосити однохвилинний спіч на тему лідерства у молодіжному середовищі. Кошовий Джурівської республіки Андрій Чхеїдзе виступив з аргументами на користь занять спортом та дотримання здорового способу життя як складової лідерських рис, що дозволяють згуртувати навколо себе людей заради здійснення доброї справи.
   Школярі скористалися нагодою задати міським депутатам питання щодо діяльності органів місцевого самоврядування, цікавились процесами, які відбуваються в українській політиці.
   Захід сприяв формуванню позитивного іміджу органів місцевого самоврядування, поширенню ідей децентралізації, побудові діалогу між владою та учнівською молоддю міста, залученню активної її частини до діяльності в органах місцевого самоврядування. Кожен з учасників дебатів виніс для себе чимало цікавого та корисного.
Переглядів: 39 | Додав: Yulia | Дата: 13.12.2017

9 грудня шанувальники бойових мистецтв зібралися в спортивному комплексі «Fight Baza» на відкритий чемпіонат Кіровоградської області з хортингу. На ньому дебютувала команда ЦОТП «Цитадель», до складу якої увійшли учні школи-інтернату – вихованці гуртка «Хортинг», керівник О. В. Ковальчук. За кілька тижнів тренувань учні виконали велику роботу і гідно виступили на чемпіонаті. Андрій Дергунов виборов срібну медаль, Олександр Великий, Володимир Кацан та випускник школи Артем Таран стали бронзовими призерами. Команда посіла ІІІ місце у загальному рейтингу, і це досягнення сталося за участю Андрія Ісаєва, Євгена Рагулі, Владислава Корінного.
    Залікові бали, отримані командою ЦОТП «Цитадель», стали вагомим внеском до сумарного результату міста – І місце серед районів та міст Кіровоградщини (3 срібні та 4 бронзові медалі у різних вікових категоріях). Тренер О. В. Ковальчук дякує всім членам команди за самовіддачу та вважає виступ, з огляду на короткий термін підготовки, відмінним, адже ніхто з суперників не очікував від хлопців такого динамічного дебюту. Вітаємо!
    Набутий досвід стане в нагоді, аби показати якнайкращий результат на наступних змаганнях у Черкасах та Трускавці. Бажаємо успіху!

Кадетський підрозділ співпрацює з ЦОТП «Цитадель» не лише з хортингу та військово-спортивного хортингу. Щосуботи/неділі на полігоні центру зведені групи вихованців на чолі з наставниками О. В. Полуворченком та І. С. Черчелюком набувають навичок тактичної підготовки з використанням страйкбольної зброї. 10 грудня чергове тренування відбулося для вихованців передкадетського І взводу. Завзяті та настирливі п'ятикласники дуже старанно виконували поставлене завдання: знайти у лабіринті та знешкодити умовного противника. Тренер раз від разу ускладнював задачі, ставав більш вимогливим – хлопці долали усі перешкоди з честю. Наставники задоволені, а п'ятикласники тим більше!
   Свідченням успішності нашої співпраці є участь кадетів Андрія Ісаєва, Владислава Корінного, Олександра Великого, Андрія Луньова та випускника Артема Тарана у відеозйомках для каналу СТБ. Слідкуйте за ефіром!
... Читати далі »
Переглядів: 118 | Додав: Yulia | Дата: 13.12.2017