Понеділок, 18.06.2018, 05:02

Головна » 2017 » Грудень » 07

6 грудня відбулися урочисті збори кадетського підрозділу з нагоди відзначення Дня Збройних сил України. Їх учасниками були кадети, ліцеїсти і вихованці І-VІІ взводів, педагоги-наставники, адміністрація закладу, батьки учнів. Збори розпочалися внесенням до зали прапорів України та кадетського підрозділу і встановленням почесної варти у складі: Андрій Луньов, Ростислав Куртанич, Едуард Мирза, Ярослав Купінський, командир молодший сержант Станіслав Левченко.
   На урочистості завітали бійці в/ч 3011 на чолі з заступником командира частини підполковником Юрієм Анатолійовичем Ізрайловим, волонтер Володимир Миколайович Бурко, заступник директора КОЦТКЕУМ Оксана Миколаївна Каргаполова.

Ліцеїстка ІІ взводу Аліна Гонтар виголосила промову, у якій зауважила про необхідність для патріотичної молоді наполегливо оволодівати знаннями, вмінням, навичками, необхідними для захисту України, аби з честю і гідністю прийняти естафету від старшого покоління. Ведучі заходу ліцеїстка Марина Коробка та старший кадет Андрій Осипенко оголосили хвилину мовчання в пам'ять військових, що загинули на Сході України. Ліцеїстці Валерії Барбой та старшому ліцеїсту Андрію Шумигаю було надано право покласти квіти до меморіалу на честь загиблих випускників навчального закладу Володимира Олександровича Тигняна, Ігора Миколайовича Правосудька, Олексія Валерійовича Погорілого.
   Почесними гостями зборів були працівниці навчального закладу, чиї сини виконували свій конституційний обов'язок із захисту держави на Сході України: Олена Миколаївна Височина, Ольга Анатоліївна Волчан, Ніна Миколаївна Капатілова, Наталія Михайлівна Коренюк, Наталя Аркадіївна Кривошея, Валентина Петрівна Кучеренко, Лідія Полікарпівна Щурова. Із належною шаною і повагою вихованці докадетського І взводу вручили їм квіти та подякували за виховання дітей гідними громадянами.

Відповідно до Положення про кадетський підрозділ директор навчального закладу С. Д. Сторчаус видав наказ про присвоєння чергових навчальних звань. Військовий керівник старший лейтенант О. П. Капчеля вручив посвідчення про присвоєння звання «Молодший сержант» кадетам IV взводу Андрію Ісаєву, Андрію Чхеїдзе, Віталію Кохану, Андрію Осипенку.
   Звання «Старший кадет» присвоєно кадетам IV-VІ взводів Станіславу Яценку, Владиславу Мазуренку, Іллі Поплавському, Ростиславу Куртаничу, Володимиру Кацану, Олександру Великому, «Старший ліцеїст» - Світлані Лукашовій, Анні Леоновій, Ірині Мілецькій, Аліні Гонтар (ІІ взвод).
... Читати далі »
Переглядів: 141 | Додав: Yulia | Дата: 07.12.2017

7 грудня вихователь 2Б класу Т. В. Кулікова у рамках Місячника морально-правового виховання провела годину спілкування «Твої права». Завданням заходу було ознайомити учнів з їхніми правами, навчити дітей визначати правові ситуації у повсякденному житті та обговорити шляхи їх розв'язання.
   Тетяна Володимирівна запропонувала учням казкову правову вікторину, під час якої другокласники на прикладі відомих казкових героїв обговорили ситуації порушення прав дітей. Діти підготували ілюстрації-розмальовки до казок, що обговорювалися, а Микита Ланецький, Іван Руденко, Богдан Маслянка, Данил Бєліков і Семен Чернега ще намалювали жадані подарунки - іграшкові автівки та домашнього улюбленця - кота. Нехай мрії здійсняться!
Переглядів: 44 | Додав: Yulia | Дата: 07.12.2017

«  Грудень 2017  »