Понеділок, 18.06.2018, 05:06

Головна » 2017 » Листопад » 24

23 листопада до Кіровоградської льотної академії НАУ завітав з робочим візитом президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов. Було було обговорено перспективи співпраці з реалізації проекту «Україна-Норвегія» «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні».
   Гості академії взяли участь у відкритті «Будинку вікінга», посадивши біля нього зелені насадження, після чого відбулося засідання Клубу українсько-норвезького партнерства та зустріч з представниками громадських організацій, що задіяні у проекті. Серед запрошених були випускники проекту Ірина Квінцерт та керівник гуртка «Хортинг» ЦПВ «Оріон» Олег Ковальчук. Вони презентували центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» та бізнес-проект «Гаряча точка», що має на меті військово-партіотичне виховання молоді: саме цей проект був їх випускною роботою.

Демонстрацією практичної реалізації задумів стало відкрите заняття з військово-тактичної підготовки за участю кадетів IV взводу. Гості міста зацікавилися методикою тренувань, підготовки молоді до служби у Збройних Силах і Національній поліції України та домовилися розглянути питання щодо надання центру допомоги в рамках реалізації проекту «Україна-Норвегія».
Переглядів: 37 | Додав: Yulia | Дата: 24.11.2017

У рамках Місячника української мови і літератури в 2Б класі відбулося свято української народної пісні. 22 листопада на відкритий виховний захід «Під срібні переливи бандури» другокласники і керівники класу Т. В. Кулікова та Ю. П. Гребенюк запросили батьків та друзів з 3А класу.
   У вступному слові Тетяна Володимирівна наголосила, що до скарбниці людства український народ додає свою мову, звичаї, музику, культуру, яка славиться багатющим духовним надбанням - народною піснею. Її велич і краса відомі всьому світові; цінуються також історичні пісні-думи кобзарів та жартівливі пісні козаків-бандуристів.

Учні переглянули відеокліпи на думу «Буря на Чорному морі» у виконанні харківського кобзаря Н. Черкаса та на пісні «Розпрягайте, хлопці, коні» і «Наш отаман Гамалія» у виконанні чоловічого ансамблю бандуристів. Спів і віртуозна гра на інструментах були зігріті великою любов'ю, вражали художньою силою і високою одухотвореністю.
   Свої почуття до пісні учні висловили у віршах, що виразно декламували Софія Щекотіхіна, Всеволод Шулешко, Тимофій Шкуратюк, Дмитро Береза. У інсценуванні жартівливої народної пісні «Ой, під вишнею, під черешнею» роль діда виконав Всеволод Шулешко, роль молодиці - Софія Щекотіхіна. Веселу пісню «Із сиром пироги» заспівали Данил Бойко, Володимир Ветріченко, Влад Ліщинський; пісню «Ой, на горі та й женці жнуть» виконали Тимофій Шкуратюк і Семен Чернега; із запальною піснею «Ой, чорна я си, чорна» виступили Поліна Гончаренко і Влад Ліщинський, а пісню «Несе Галя воду» із задоволенням всі учні заспівали разом.

... Читати далі »
Переглядів: 54 | Додав: Yulia | Дата: 24.11.2017