Понеділок, 25.06.2018, 16:31

Головна » 2017 » Листопад » 20

2Б класу вихователь Т. В. Кулікова запропонувала пофантазувати з розмальовування шаблонів візерунків. Під час роботи діти проявили творчу уяву, естетичний смак, відчуття кольору і ритму - власну індивідуальність. З великим ентузіазмом взялися за справу Настя Кравченко, Софія Кріжанівська, Марія Валайтіс, Софія Щекотіхіна, Вова Белібоу, Поліна Гончаенко, Микита Ланецький, Тимофій Шкуратюк, Вова Вітриченко, Даниїл Бойко, Сєва Шулешко, Поліна Чудінович. Їх охайні, естетичні, не схожі одна на одну роботи милують око, приваблюють глядачів, створюють приємні враження. Бажаємо їм подальшого творчого вдосконалення!
Переглядів: 35 | Додав: Yulia | Дата: 20.11.2017

13 листопада переможці відкритого чемпіонату міста з військово-спортивного хортингу «Кращий з кращих» були запрошені відокремленим підрозділом федерації ВСХ в Кіровоградській області та центром оперативної тактичної підготовки «Цитадель» на нагородження. Кадети IV взводу Андрій Чхеїдзе, Андрій Ісаєв, Андрій Осипенко, Сергій Рихнюк отримали дипломи, що засвідчують їх право на носіння встановлених відзнак (формених беретів) та підтверджують складання на «відмінно» нормативів з військово-спортивної, стрілецької, медичної підготовки, захисту та нападу зі зброєю та без зброї.
   ЦОТП «Цитадель» та його керівник О. В. Ковальчук залучають учнів-кадетів і до інших спільних заходів. 7 жовтня на стадіоні СК «Ікар» в рамках свята «Мир дронів», влаштованого КЛА НАУ, відбулося показове відпрацювання застосування безпілотників у патрульно-постової та охоронної діяльності. ЦОТП «Цитадель» представив виявлення оператором дрона скоєння злочину і напрямки оперативно-тактичної групи для затримання злочинців. Разом з професіоналами у демонстрації брали участь кадети IV взводу Володимир Кацан та Богдан Жосан.

З ВГО «Сокіл» співпрацює кілька ліцеїстів ІІ взводу. Під час осінніх канікул міський осередок ВГО «Сокіл» провів відпрацювання прийомів рукопашного бою, спрямовиних на затримання та конвоювання злочинця, та тренування з тактичних дій групи в приміщенні. Інструктором виступив колишній спецпризначенець, а одним з організаторів заняття був керівник міського осередку ВГО «Сокіл» старший кадет Михайло Саленко.
   11 листопада «Сокіл» разом з іншими городянами брав участь у ході «Довга дорога додому. 1000 днів» на підтримку полонених – кадрових військових 3-го окремого полку спеціального призначення старшини Сергія Глондара та сержанта Олександра Корінькова. Від знаку «Янгол-охоронець» колона рушила до головної площі міста, де учасники ходи влаштували мітинг та вишикувалися, утворивши слово «ВОЛЮ».

Міська громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр» у партнерстві з представництвом Міжнародної організації з міграції реалізує проект «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування», спрямований на запобігання явища торгівлі людьми. 7 листопада ліцеїсти ІІ взводу Андрій Шумигай, Володимир Грицієнко, Михайло Саленко, Валерія Барбой, старший групи Світлана Лукашова брали участь у тренінгу «Право на майбутнє: обізнаний – значить захищений», на якому разом з представниками професійно-технічних закладів Новгородки, Новоукраїнки та Знам’янки підвищували свою поінформованість з правових питань.
... Читати далі »
Переглядів: 59 | Додав: Yulia | Дата: 20.11.2017