Середа, 26.09.2018, 12:20

Головна » 2017 » Листопад » 16

15 листопада учні брали участь у виборах голови осередку шкільного самоврядування - кошового Джурівської (козацької) республіки. До виборчих бюлетенів було внесено прізвища двох кандидатів - Олександри Пилипенко, 9В та Андрія Чхеїдзе. Першими правом проголосувати скористалися члени виборчої комісії та спостерігачі. Потім голосували внесені до списків виборців учні 5-11-х класів та педагоги.

Після завершення часу, відведеного для голосування, виборча комісія у присутності спостерігачів здійснила підрахунок голосів, поданих за кандидатів, та встановила результати голосування, про що було складено протокол. Отже, кошовим Джурівської (козацької) республіки обрано старшого кадета Андрія Чхеїдзе. Вітаємо й бажаємо успішної реалізації оголошеної програми!

Переглядів: 48 | Додав: Yulia | Дата: 16.11.2017

Для малюків, що навесні успішно пройшли конкурсний відбір до підготовчої групи зразкового хореографічного ансамблю «Алегро», сталися перші урочистості: 8 листопада відбулася посвята у «алегрівці». Засновник «Алегро» Н. В. Мілентій познайомила дітей з історією ансамблю, який цього року відсвяткував своє 20-річчя, розповіла про спільну діяльність колективу з іншими ансамблями, що утворили творче об'єднання «Сузір'я зразкових», запропонувала для ближчого знайомства переглянути відеозаписи кількох їх номерів.

Діти дізналися про емблеми - бренди ансамблів та брали участь у грі «Обери правильно». Після перегляду фрагментів з ювілейного концерту «В нашій родині 20-і іменини» маленькі танцюристи захопилися бажанням скоріше виступити на сцені, аби справляти такі ж враження та викликати в глядачів такі ж емоції, задоволення й овації, як і старші товариші. Педагоги Н. В. Мілентій та В. М. Захаревич запевнили їх, що так і станеться, та на знак входження до танцювальної родини подарували дівчаткам фірмові «алегрівські» малинові стрічки у зачіску, а хлопчикам - значки з емблемою ансамблю. Також всі дітки отримали яскравий плакат-розклад, аби ніколи не забували про репетиції, та солодощі - неодмінний атрибут будь-якого дитячого свята.
   Бажаємо маленьким танцюристам своїми успіхами та творчими досягненнями підтримати славне ім'я ЗХА «Алегро»!
... Читати далі »
Переглядів: 86 | Додав: Yulia | Дата: 16.11.2017