Середа, 12.12.2018, 08:44

Головна » 2017 » Січень » 30
Переглядів: 121 | Додав: Yulia | Дата: 30.01.2017

У кінотеатрах України стартував показ документального фільму «Воїни духу» авторства Тетяни Кулаковської та Анни Мартиненко про події останніх п'яти днів оборони Донецького аеропорту. Історія ведеться від імені трьох воїнів, які захищали новий термінал та метеостанцію і потрапили в полон. 27 січня на перегляді стрічки у кінотеатрі «Портал» побувала група дев'ятикласників з вихователем Л. В. Сергеєвою.
   Автори фільму розглядають його як інформаційний привід, аби інформувати про долі багатьох живих та загиблих бійців, нагадати про них, дати право висловитися, показати людські стосунки у екстремальній ситуації. «Соколята», найбільш вмотивовані, дисципліновані та патріотично налаштовані, були вражені побаченим, адже відеокадри, зняті на звичайні телефони (окрім інтерв’ю), змушують зануритися у події, побачити їх очами безпосередніх учасників… Разом із школярами на сеансі побували посадовці міської ради на чолі із міським головою. А. П. Райкович звернувся до учасників символічного відео-уроку патріотизму із побажанням миру та закликом проявляти справжню повагу до захисників України.

29 січня кадети та ліцеїсти брали участь у заходах зі вшанування пам'яті героїв Крут. У Ковалівському парку відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим на Сході бійцям. На запрошення КОЦТКЕУМ переможці міського та обласного, учасники Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») молодші сержанти кадет Владислав Жабко та ліцеїст Надія Кобець виголосили промови. Емоційні та щирі виступи учнів інтернату викликали позитивний відгук присутніх.
   Пізніше ГО «Дія» провела акцію біля пам’ятника В. Винниченку та ініціювало перед владою споруджено пам’ятника Шульгиним, про що було встановлено відповідну табличку неподалік місця, де колись проживала родина, один із членів якої, Володимир, загинув під Крутами.

Ще один захід провела ВГО «Сокіл». Від пам’ятника «Янгол-охоронець» активісти організували ходу до центральної площі міста, де відбувся мітинг. У лавах «Соколу» в заході брали участь кадети Михайло Саленко, Андрія Аксентьєв, Олексій Москаленко, Дмитро Красюк, Денис Дуденко. ... Читати далі »
Переглядів: 169 | Додав: Yulia | Дата: 30.01.2017

«  Січень 2017  »