Четвер, 13.12.2018, 19:20

Головна » 2016 » Лютий » 25

23 лютого з метою формування у дітей свідомого ставлення до дотримання правил безпеки життєдіяльності в навчальному закладі пройшов фестиваль-конкурс дружин юних пожежників-рятувальників. Учасниками шкільного фестивалю ДЮПР «Запобігти. Врятувати. Перемогти» були учні 5-7-х класів. Виступи команд журі у складі заступника директора з ВР Н. В. Мілентій, вчителя предмету «основи здоров'я» О. Р. Черчелюк, спеціаліста з охорони праці Д. Г. Жабковського оцінювало за такими критеріями: емблема, девіз, актуальність та оригінальність розкриття теми під час домашнього завдання, згуртованість і єдність команди, відповіді на питання вікторини.

На початку заходу педагог-організатор Н. В. Мінченко запропонувала учасникам переглянути навчальні відеоматеріали про надзвичайні ситуації. Після ознайомлення з умовами фестивалю та критеріями оцінювання конкурсів класні колективи представили 10-хвилинні літературно-музичні композиції, підготовлені в якості домашнього завдання.

Команда «Феєрверк» (5А, керівники Л. В. Коренівська та Т. А. Сторчаус) у виступі з цікавим сюжетом продемонструвала згуртованість та акторську майстерність. Чіткий девіз, відточеність марширування показала команда «Рятівник» (5Б, керівники О. В. Полуворченко та О. Ф. Лафа), вдало проявилися вокальні здібності хлопців. Оригінальний підхід до виступу продемонструвала команда «Спалах» (5В, керівники Л. О. Шевцова та О. Л. Тарас): власний відеосюжет додав команді яскравості та неповторності.

На належному рівні підготувалися до виступу команди «Рятівники» (6А, керівники Т. О. Куженко та О. В. Моторна) та «Прометей» (6Б, керівник Н. Ю. Сухова, Д. Г. Жабковський), хоча хлопці трохи перебрали часу. Яскраво і вражаюче виступила команда «Спалах» (6В, керівники Н. Т. Кобець, Н. В. Мінченко). Артистичне виконання, вмінням вільно триматись на сцені, вокальні здібності, пластичність, вдало підібраний репертуар – все це продемонстрували учасники команди на дуже високому рівні.
... Читати далі »
Переглядів: 316 | Додав: Yulia | Дата: 25.02.2016