Четвер, 19.07.2018, 20:15

Головна » 2015 » Листопад » 23

16-20 листопада у школі-інтернаті вчителі кафедри іноземних мов провели предметний тиждень. За планом, розробленим педагогами, його розпочала виставка творчих робіт учнів: стіннівок, листівок, проектів.

Вчителі передбачили цікаві позакласні заходи, що стимулюють інтерес учнів до вивчення іноземних мов. Вчитель вищої категорії Т. В. Гупало розробила для учнів 4Б класу захоплюючі завдання та організувала для них турнір знавців англійської мови. А до проведення в 2Б класі заочної подорожі Англією були залучені одинадцятикласники.

Про географічне положення та визначні місця Великобританії другокласникам розповіла Наталя Корнеєва. Її однокласники підготували презентації про цю країну.

О. М. Морозова провела у 1Б класі відкритий урок на тему «Моя сім'я». Першачки ще не засвоїли грамоту, весь матеріал сприймають на слух та візуально, тому урок пройшов в ігровій формі, весело та позитивно.

Під час уроку на тему «Харчування» в 6В класі учитель Я. В. Семенченко використовував ІКТ. Учні дізналися багато цікавих фактів про традиції харчування в різних країнах, активно брали участь у обговоренні, із задоволенням працювали із запропонованими завданнями.

Д. О. Куліш провела в 3Б класі відкритий урок «Моє родинне дерево». На уроці були застосовані різні форми та методи навчання: монологічне та діалогічне мовлення, письмо, сприйняття тексту на слух, розвиток навичок письма.
   За підсумками Тижня було оформлено інформаційний бюлетень.

Переглядів: 286 | Додав: Yulia | Дата: 23.11.2015

18 листопада студенти Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна влаштували свято з вшанування української писемності та мови. Запрошення взяти участь в урочистостях отримали учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Крістіна Куженко, 6А, Альбіна Петюренко, 7В, другокласники з керівником класу Ж. Л. Скринько.

Організатори заходу ставили за мету розширити знання учнів та студентів про значення рідної мови, сформувати ціннісне ставлення до неї, показати велич і красу українського слова. Виступи маленьких артистів - танці, гуморески, а також пісні, підготовлені разом з керівником ансамблю «Даринка» Т. В. Гавриловою - тепло зустрічали присутні.

Гучними оплесками супроводжувався танок «Щедрий врожай», який поставила балетмейстер В. М. Захаревич, та інсценування «Город». Пісня про мову у виконанні Крістіни Куженко (гурток сольного співу, керівник І. М. Бойко) та «Молитва за Україну», проникливо виконана Альбіною Петюренко, запали в душу кожному глядачу.

Заключним акордом свята був зворушливий спільний спів учнів і студентів, соло у якому виконувала Єлизавета Бондарєва, 2А. На завершення діти отримали гостинці від майбутніх медиків. Раді були співпраці, дякуємо за запрошення!
Переглядів: 245 | Додав: Yulia | Дата: 23.11.2015

«  Листопад 2015  »