Четвер, 13.12.2018, 02:45

Головна » 2015 » Листопад » 18

Наслідуючи приклад кадетів V взводу, 14 листопада зведений підрозділ кадетів ІІ та ІV взводів, командир Владислав Жабко здійснив мандрівку-розвідку передмістями Кіровограда. Експедиція відбулася за маршрутом в. Короленка - в. Лісопаркова - переправа через р. Інгул - парк ім. О. С. Пушкіна - ТЕЦ - залізничний міст - Лелеківка - Солдатські ставки - в. Короленка.

Очолювали похід керівник гуртка «Сокіл» В. В. Андрійченко, викладач факультативного курсу «Школа безпеки» І. С. Черчелюк, керівник гуртка «Літературне краєзнавство» КОЦТКЕУМ Н. Є. Олійник. Рух відбувався за маршрутним листом, виготовленим О. Ф. Лафою.
... Читати далі »
Переглядів: 340 | Додав: Yulia | Дата: 18.11.2015

13-14 листопада у Кіровограді відбувся чемпіонат України з фрі-файту (розділ «лімітедфайт»). Учасників з 14 областей гостинно приймав і наш заклад: всі офіційні процедури (зважування, жеребкування тощо), а також відпочинок спортсменів відбувалися на нашій території. Організатором змагань був Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської Федерації фрі-файту, голова В’ячеслав Шевченко.

Кадети та випускники школи, які вивчали єдиноборства під керівництвом Вячеслава Геннадійовича, з цікавістю відвідали змагання та спостерігали поєдинки більш майстерних спортсменів. Чемпіонат проходив у трьох категоріях: молодші юнаки (10-12 років), старші юнаки (13-15 років) та юніори (16-18 років). Незважаючи на жорсткість боротьби, усі бійці поводили себе коректно і виявляли повагу до супротивників. Дисципліновано і стримано спортсмени поводилися і в гуртожитку, що з приємністю відмітив старший вихователь В. В. Андрійченко.
   Ми вітаємо переможців змагань та маємо надію, що їх досягнення надихнули кадетів на вдосконалення своїх бійцівських навичок. У закладі створено для цього належну матеріальну базу, яка постійно поповнюється. Так, одним з недавніх надбань став подарований друзями школи новий універсальний тренажер з важкої атлетики та пауерліфтингу. Свою допомогу школі запропонували однокласники на той час працівника школи Д. Ю. Житняка і, вислухав побажання, забезпечили кадетів цим знаряддям для посилення фізичної підготовки.

Поповнився також і арсенал стрілецької зброї. За кошт батьківського комітету кадетських класів було придбано діоптричний приціл до гвинтівки GAMО Precision airguns – симулятора тренувальних стрільб з СВД для старших кадетів.
   Свої послуги щодо проведення тренінгу з надання домедичної допомоги учням школи запропонувала ГО «Волонтерський рух першої допомоги», голова С. В. Бондарчук. Вже тривають заняття, під час яких кадети II-V взводів вивчають 6-годинний, а старшокласники – 12-годинний курси з набуття навичок серцево-легеневої реанімації, надання допомоги постраждалим внаслідок травмування, поранення, опіків, відмороження, діям в ситуації масового ураження. Учні, які успішно завершать навчання, після закінчення тренінгу отримають сертифікати.
   Дякуємо всім приватним особам та організаціям, які опікуються потребами закладу та його вихованців.
Переглядів: 289 | Додав: Yulia | Дата: 18.11.2015

«  Листопад 2015  »