Неділя, 24.06.2018, 02:25

Головна » 2015 » Листопад » 17

16 листопада стартував новий сезон спільного проекту Кіровоградської обласної філармонії та закладів освіти Кіровограда «Дитячий внесок у творчість міста». Темою цьогорічного мистецького огляду є світ дитинства. Честь відкрити його спільним концертом випала творчим колективам школи-інтернату, ліцею «Сокіл» та нашим сусідам – ЦДЮТ і ЗОШ № 25.

Вихованці та педагоги ЦПВ «Оріон» підготували три яскравих веселих номери, що цілком відповідають заявленій темі, та із завзяттям представили їх глядачам.
   Ведуча концерту презентувала наш заклад як особливу країну – країну дитинства, в якій яскравим сузір’ям є талановиті учні та їх вчителі. Танок «Крок до зірок» старанно виконали вихованці молодшої групи зразкового хореографічного ансамблю «Алегро», балетмейстер В. М. Захаревич. Наймолодші танцюристи все більш впевнено почуваються на головній сцені області та щоразу набувають досвіду виступів перед великою аудиторією.

Солісти ансамблю «Мрія» (керівник І. М. Бойко) Денис Каплунов та Єлизавета Бондарєва натхненно і проникливо заспівали романтичну пісню «Бой&герл!».

Яскравим спалахом промайнули у запальному «Диско» майстерні вихованці старшої групи ЗХА «Алегро», керівники Ю. В. та Н. В. Мілентії. Старшокласники були раді знов зустрітися на одній сцені із солісткою обласної філармонії Іванною Клоц (Неділенко). Свого часу Іванна Михайлівна працювала у школі-інтернаті із вокалістами та й потім охоче брала участь у шкільних творчих заходах.

Користуючись нагодою, щиро дякуємо колективу філармонії, її директору М. І. Кравченку, керівнику дитячої філармонії І. О. Полонській за шефську турботу про наш навчальний заклад, безкоштовне залучення учнів до мистецьких проектів.
   Вітаємо із цікавим внеском у творчість міста ЦПВ «Оріон» та наших партнерів по сцені. Дякуємо за підтримку юних артистів їх учителям та однокласникам – учням 4А, 6В, 10 та 11 класів, а також батькам виконавців за допомогу в організації всіх значущих заходів.
 & ... Читати далі »
Переглядів: 234 | Додав: Yulia | Дата: 17.11.2015

15 жовтня з метою збору коштів для підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру «Казковий світ» та ремонту його приміщення стартувала ініційована Благодійним фондом «Сильні духом» благодійна акції «Назустріч мрії-IV». Її активно підтримав колектив нашого навчального закладу. Нагадаємо, що 8 жовтня в школі відбувся ярмарок «Дари осені», за результатами якого на рахунок МБФ «Сильні духом» було перераховано більше 2000 грн. Найбільші внески зробили учні 1В, 6Б, 2Г, 1А, 4А класів. Дякуємо всім родинам, які підтримали проект!
Переглядів: 143 | Додав: Yulia | Дата: 17.11.2015

«  Листопад 2015  »