Середа, 15.08.2018, 15:25

Головна » 2015 » Жовтень » 01

1 жовтня для спілкування з учнями 4Б класу до школи завітав заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк. Розмова із четвертокласниками з демонстрацією відео та слайдів стосувалася теми «Шанування батьків в контексті Біблії та української художньої літератури».
   Діти читали та аналізували твори українських митців Тараса Шевченка, Павла Грабовського, Олександра Довженка, в яких оспівані батьки, велика любов та пошана дітей до своїх мами і батька. Отець Іван довів до учнів погляд Біблії щодо шанування батьків, адже в законі, що визначає стосунки між людьми, на перше місце ставиться заповідь про шанування батьків. З Біблійних історій учні дізналися, що людина, яка поважає батьків, є благословенна, а інша може бути покарана за непослух та кривдження. Підсумовуючи заняття, учні разом розповіли, як шанують своїх батьків, як проявляють свою любов до них.
Переглядів: 220 | Додав: Yulia | Дата: 01.10.2015

30 вересня на спортивному майданчику школи-інтернату Центр дитячої та юнацької творчості проводив серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Кіровограда спортивний квест «Ми обираємо здоров’я – ми обираємо життя!». Захід був ініційований депутатами міського парламенту дітей і мав за мету пропаганду здорового способу життя і свідомого ставлення учнівської молоді до свого здоров'я, популяризацію знань про відомих спортсменів України, формування командної співпраці та підтримку талановитої молоді міста Кіровограда.

Квест був розрахований на участь змішаних команд, до яких увійшли по 2 учні молодших, 2 учні середніх і 2 учні старших класів. Збірну школи-інтернату представляли Іван Гаврилюк, Руслан Мицюк, Богдан Мариконь, Дмитро Кохан, Володимир Нертик, Іван Пушкаренко. Перед початком квесту команда отримала пакет документів: карту-схему з зображенням КП; маршрутний лист; бланк для реєстрації оцінок.

Кожна команда учасників пройшла 8 станцій, на яких виконувала запропоновані завдання. На станції «Рух – це життя!» учасникам команди необхідно було відтворити рухи, які описані у віршиках «Сонечко Бедрика» та зробити гімнастику для тіла.

На станції «Грація» слід було обертати обруч навкруги талії.
   На станції «Щоб здоров’я гарне мати…» слід було продовжити речення, вимовлене членом журі.

На станції «Розминка футболіста» учасники набивали футбольний м’яч однією ногою.
   На станції «Знавці корисної їжі» команди назвали корисні для організму людини харчові продукти.

На станції «Спринтер» бігуни здолали стометрівку згідно нормативів.
   Відвідувачі станції «Відомі спортсмени України» за наданими ознаками визначали та назвали відомих спортсменів.
... Читати далі »
Переглядів: 673 | Додав: Yulia | Дата: 01.10.2015