Понеділок, 25.06.2018, 06:48

Головна » 2015 » Вересень » 29

24 вересня відбувся ІІ етап традиційної для навчального закладу туристично-патріотичної гри «Козацькі забави» за участю учнів некадетських 5-9 класів. Тематична назва заходу - «У пошуках великого скарбу».

Початком гри за традицією було шикування на шкільному майданчику, коротке вітання від керівника гри В. В. Андрійченка та перехід до місця дислокації - галявини Козацької слави у Діброві десантників.

По прибутті на місце класи прозвітували про готовність до змагань: виголосили девізи, примовки, продемонстрували інші атрибути іменних братств.

Класам було вручено карти з позначеними на них контрольними пунктами на поставлено завдання: у режимі прогулянки здійснити пошук КП, познайомитися з картами та характерними ознаками місцевості, спостерігати природу в фарбах осені.

Виконавши завдання, учні і педагоги влаштували пікнік і з величезною насолодою провели вільну годину на свіжому повітрі у іграх, розвагах, дружніх бесідах.

Разом з наставниками діти з'ясували, що найціннішим скарбом суспільства є Людина - хлопчик і дівчинка, чоловік і жінка, Мир, Батьківщина.

Дякуємо інструкторам-десятикласникам Володимиру Нертику, Денису Дуденку, Артему Тарану, Максиму Брайченку за допомогу в організації гри.

Переглядів: 370 | Додав: Yulia | Дата: 29.09.2015

З метою пропаганди історико–культурної спадщини та сьогодення українських міст, виховання в учнів патріотизму через любов до малої батьківщини, рідного міста та людей, які в ньому живуть, центр методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради оголосив проведення конкурсу малюнків «Моє рідне місто».
   Підсумки його шкільного етапу було підбито 25 вересня. Переможцями визнано Тетяну Чуб, 6А, «Ангел», акварель-грізель, Єлизавету Кущенко, 6В, «Набожній Кіровоград», акварель, Івана Голуба, 6В, «Улюблений театр», кольорові олівці, Єлизавету Бушуєву, 6А, «Перший трамвай», вугілля і крейда, Анастасію Підкевич, 6В, «Нічне місто», пастель. Роботи створено на заняттях гуртків «Український сувенір» та «Рукоділля», керівники І. В. Русецька та О. Л. Балинська.
   З 28 вересня в ЦМСПС працює журі міського етапу конкурсу, на який подано роботи наших переможців. Бажаємо успіху!
Переглядів: 263 | Додав: Yulia | Дата: 29.09.2015

«  Вересень 2015  »