Неділя, 21.01.2018, 05:51

Головна » 2015 » Серпень » 26

10-21.08.2015 дев'ять педагогів навчального закладу підвищували кваліфікацію на курсах вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів при Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського з проблем «Теоретико-методологічні основи виховання творчої особистості школяра», керівники О. Е. Жосан, Л. В. Місюня. 18 серпня повний робочий день слухачів курсів відбувся на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл».

Гостей вітав директор школи С. Д. Сторчаус, який розповів про історію та напрямки діяльності навчального закладу. Одному з них - кадетському напрямку освіти - було приділено основну частину часу. Старший вихователь школи-інтернату, ліцею «Сокіл» В. В. доповів колегам, які форми патріотичної та краєзнавчої роботи передували впровадженню в закладі кадетства; які завдання реалізуються зараз, коли в школі функціонують 4 кадетські та 1 передкадетський класи; які успіхи та досягнення мають вихованці інтернату з військово-спортивної підготовки. Співдоповідачем з питання «Історія кадетської освіти та виховання» виступив І. С. Черчелюк.

Слухачів курсів було запрошено на відкриті практичні заняття кадетських підрозділів зі стройової підготовки, кер. О. П. Капчеля, скелелазіння, кер. А. В. Чаловський, бойових єдиноборств, кер. старший кадет Максим Брайченко. Усього було задіяно більше 30 учнів. Адміністрація школи дякує всім юнакам за допомогу у проведенні заходу, дисципліну та відповідальність. Зокрема, подяка висловлюється Володимиру Нертику, Івану Буряченку, Максиму Брайченку.

Своє електронне портфоліо колегам продемонструвала вихователь О. В. Яковлєва. Під час семінару було презентовано мультимедійний комплекс та інтерактивний лазерний тир із пробними стрільбами. Демонстрацію зброї та заняття з бойової підготовки (спорядження магазину автомату патронами тощо) провів О. П. Капчеля. Також слухачі курсів брали участь у тренувальних стрільбах з пневматичної зброї.
... Читати далі »
Переглядів: 284 | Додав: Yulia | Дата: 26.08.2015