Вівторок, 19.06.2018, 21:15

Головна » 2015 » Серпень » 17

17 серпня ВНЗ оприлюднили списки абітурієнтів, які зараховані на навчання за контрактом. Студентками КДПУ ім. Володимира Винниченка стали Анна Матяж (факультет історії та права) та Інна Холявка (факультет фізичного виховання). До Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету (спеціальність правознавство) вступила Ірина Василевська. Хай щастить!
   Визначилися із закладами, де будуть здобувати середню освіту, випускники дев'ятих класів. Кировоградський технікум механізації сільського господарства обрали Денис Квітов (факультет електрифікації і автоматизації с/г), Сергій Настасієнко (факультет механізації с/г), Олександр Руденко (факультет правознавства). У Кіровоградському будівельному коледжі має навчатися Дмитро Краснянський. До Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури вступив Михайло Сидоренко. Костянтин Зайцев здобуватиме кваліфікацію молодший спеціаліст з правознавства у Кіровоградському коледжі Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань».
   Слід зазначити, що старшокласники все частіше віддають перевагу закладам професійної освіти. По-перше, молоді люди прагнуть раніше здобути професію, що їм до вподоби. По-друге, в ПТНЗ вони теж отримують середню освіту. По-третє, учні ПТНЗ мають стипендії, що в нинішній фінансово-економічній ситуації є суттєвим додатком до сімейного бюджету.
   Навчання у Кіровоградських професійно-технічних училищах та професійних ліцеях сфери послуг обрали минулорічні дев'ятикласники Вадим та Богдан Балани, Богдан Волинський, Богдан Гречук, Сергій Інєєв, Ярослав Таран, Артем Паламарчук, Дар'я Ніколаєва, Олена Нікітіна та випускники-одинадцятикласники Руслан Потєєв, Вікторія Губанова, Анна Порхіна, Тетяна Бабіна, Анастасія Гуртова, Володимир Мироненко.
   Вдало склали вступні іспити та зараховані до Кіровоградського педліцею Надія Кобець і Артур Малиновський (суспільно-гуманітарний профіль), Тетяна Бесараб (філологічний профіль) та Владислав Головаха (фізико-математичний профіль). До речі, цьогоріч стали студентками випускниці педліцею - наші колишні учениці Наталія Вакуленко (КЛАНАУ, аеронавігація та обслуговування повітряного руху), Надія Ухаліна (КДПУ, видавнича справа та редагування), Наталя Прозоровська (КДПУ, правознавство).
   Бажаємо всім випускникам закладу здобути хорошу освіту, успішно оволодіти омріяною професією та реалізувати життєві плани!
Переглядів: 288 | Додав: Yulia | Дата: 17.08.2015

«  Серпень 2015  »