Субота, 20.10.2018, 13:11

Головна » 2015 » Серпень » 14

Чудові літні місяці діти, що перебувають під опікою школи, проводять у позашкільному стаціонарному дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Дружба», с. Войнівка Олександрійського району, де почуваються, як в рідних стінах. Адже відпочинок у таборі є сталою традицією у нашому навчальному закладі: в минулі роки літо у «Дружбі» проводили по кілька десятків сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А зараз яскраві позитивні враження, вірних друзів та нових сил для долання складної шкільної дороги набувають Олег Пашков, Артем Таран та Руслан Потєєв.

Діти оздоровлюються цікаво та змістовно. У «Дружбі» є численні спортивні та ігрові майданчики, бібліотека, спортзал, кінозал, який зазвичай працює у дощові дні, бо у гарну погоду вихователі намагаються більше часу проводити з дітьми на пляжі. Охайний «дружбівський» пляж був визнаний одним з кращих в області. На березі річки педагоги влаштовують рухливі ігри, конкурси піщаних фігур та дбають, аби відпочивальники не забували про власну безпеку. Роз’яснювальну роботу з дітьми, більшість з яких є сиротами та дітьми з родин переселенців зі Сходу, проводили й співробітники управління ДСНС. Особливу увагу рятувальники приділили відпочинку на воді, нагадали, що забороняється притоплювати одне одного, стрибати у воду з мостів чи дамб. Для 175 вихованців «Дружби» рятувальники провели вікторину «Безпечні канікули», під час якої школярі пригадали не лише правила порятунку та самопорятунку на воді, а й згадали про запобігання пожежі, правила поводження із застарілими боєприпасами та перші дії у випадку інших екстремальних подій.

У таборі «Дружба» - 5-разове харчування, цікава та насичена програма на кожен день. Відкриття та закриття змін супроводжують яскраві шоу-програми, проходять конкурси краси, «Ігроленд», День довкілля, флеш-моби на кшталт «Майдансу» тощо. Наприкінці ІІ зміни в таборі відбувся конкурс дитячого малюнку «Майбутнє України очима дітей». Організований за ініціативи громадської організації «Громадянська непокора» конкурс був покликаний розкрити творчі здібності дітей та показати, якою молодь хоче бачити рідну країну. Усе приладдя для малювання – олівці і фломастери, ватман і фарби учасникам надали організатори, тож ніщо не завадило всім жадаючим виразити свої сподівання, головним з яких була надія на мир в Україні.
Переглядів: 269 | Додав: Yulia | Дата: 14.08.2015

«  Серпень 2015  »