Вівторок, 25.09.2018, 23:49

Головна » 2015 » Серпень » 07

6 серпня вищими навчальними закладами оприлюднено рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за найвищим з доступних для кожного абітурієнта пріоритетів. Ми вітаємо випускників школи-інтернату, які вже отримали запрошення ВНЗ на навчання:
  - Вадима Василевського (інженерно-технологічний факультет Уманського національного університету садівництва);
  - Владислава Кравченка (факультет інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету);
  - Олену Кравчук (факультет підготовки слідчих органів внутрішніх справ Національного університету «Одеська юридична академія»);
  - Людмилу Миронюк (факультет агрономії Уманського національного університету садівництва);
  - Миколу Осіпчука (Кіровоградський державний педагогічний університет, факультет фізвиховання);
  - Ростислава Пивоварчука (Бобринецький технікум ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету, факультет виробництва і переробки продукції рослинництва);
  - Анастасію Сінченко (юридичний факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ);
  - Анастасію Тімошенко (мистецький факультет КДПУ ім. Володимира Винниченка, спеціальність хореографія).
   Інна Гончаренко під час творчого конкурсу за напрямом народна художня творчість, народне пісенне мистецтво отримала 199.00(!) балів та рекомендована до зарахування до Олександрійського училища культури. Вступила на факультет фізвиховання КДПУ ім. Володимира Винниченка минулорічна випускниця Олеся Шпилевська.
   Визначилися із закладом щодо навчання за контрактом Шаміль Гюльвердієв (Кіровоградський національний технічний університет, спеціальність екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування) та Владислав Чорноморець (факультет програмування та розробки програмного забезпечення Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу).
   Бажаємо всім учням зробити правильний вибір і обов'язково вийти переможцем з випробування під назвою "абітурієнт"!
Переглядів: 302 | Додав: Yulia | Дата: 07.08.2015

«  Серпень 2015  »