Середа, 26.09.2018, 09:36

Головна » 2015 » Серпень » 04

28 липня у художньо-меморіальному музеї О. О. Осмьоркіна було презентовано виставку творів студентів та викладачів Львівської національної академії мистецтв. Вони є членами молодіжної художньої спілки «Alla рrima» (з італ. a la prima - «в один присід» - різновид техніки олійного живопису, який дозволяє виконати картину за один сеанс; закріпився з появою імпресіоністів).

Вернісаж відбувся за ініціативи одного з керівників цього творчого об’єднання Вадима Канащука. Кіровоградці побачили пейзажі та натюрморти, традиційні та виконані в техніці розпису на склі ікони, емоційно вражаючі графічні композиції молодих львівських митців. Під час урочистостей був презентований також підготовлений музеєм тематичний буклет художньої виставки «КРОК», експозицію якої складають 30 живописних та графічних робіт, у тому числі й Вадима Канащука.
   Навесні в арт-галереї міста Калуш відбулася персональна виставка робіт молодого кіровоградця. Напередодні цієї події студентка факультету журналістики ЛНУ імені І. Франка Тетяна Русінкевич побувала у його творчій майстерні та узяла в Вадима інтерв'ю для місцевого порталу «Вікна». Пропонуємо витяг з нього.

Художник Вадим Канащук:
“У мене вже забагато ідей, треба комусь їх віддавати — беріть і робіть”

Молодий художник Вадим Канащук захоплює своєю працелюбністю та ідейністю. У свої 22 роки хлопець написав близько чотирьох сотень картин, серед яких — чимало ікон. Вадим починав зі спорту, рік вчився на столяра, а в результаті — став художником. У невеликій, та затишній кімнатці соціального готелю у Львові, де проживає Вадим Канащук, за великим горням чаю ми говорили про прекрасне й не дуже.

— З чого почалося твоє захоплення малюванням?
— У дитинстві я завжди був якийсь “задуманий”. Постійно вигадував всяке: любив робити щось з дерева, пластиліну, трохи малював. Взагалі, дуже мріяв вступити у вищий навчальний заклад. У Кіровограді, куди я переїхав у сьомому класі, вже почав займатися більше мистецтвом. Під час уроків малював у зошитах, за що мене часто сварили  (сміється. — Авт.). Потім я познайомився з художником Вадимом Корнійчуком. Він дуже добре малював, відвідував художню школу, брав участь у різних конкурсах. Завдяки йому я зрозумів, наскільки важлива працелюбність. Тоді мені до нього було ще далеко. Зрештою, ... Читати далі »

Переглядів: 340 | Додав: Yulia | Дата: 04.08.2015

«  Серпень 2015  »