Понеділок, 25.06.2018, 22:28

Головна » 2015 » Червень » 08

2 червня урочистою лінійкою відкрився дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням «Сокіл». Цього року його складають загони «Веселка», «Калинка» та «Прометей», які виголосили свої назви, девізи та речівки. З інформацією про порядок та режим роботи табору дітей ознайомила начальник ДЗВ «Сокіл» І. Г. Романюк.

Учні 5В (6В!) класу та культорганізатор Н. В. Мінченко підготували пізнавально-розважальну програму з піснями, віршами, загадками про літо, табір та відпочинок. У невеличкому концерті брали участь ведучі Анастасія Мирошніченко, Єлізавета Кущенко та вихованці ансамблів «Мрія» та «Даринка», зокрема Наталія Петрушкіна, Владислава Умрихіна, Вероніка Ситенкова, Крістіна Куженко. До речі, 6 червня на запрошення товариства «Православна просвіта» Крістіна з піснею «Черевички» брала участь у мистецький програмі Свято білої квітки в Кіровоградському храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Кошти, зібрані прихожанами під час свята, будуть спрямовані на ліки для поранених воїнів, що перебувають в обласному госпіталі. Координаторами співпраці між нашим навчальним закладом та громадсько-просвітницьким товариством є соціальний педагог С. М. Іващенко та керівник вокального ансамблю «Даринка» Т. В. Гаврилова.

Під час свята відкриття табору діти із задоволенням брали участь у конкурсі малюнків на асфальті, а всі переможці та учасники отримали призи та флаєри на безкоштовне катання атракціонами дендропарку 10-11 червня, яке школярам міста запропонувала адміністрація цієї установи та Кіровоградська організація політичної партії «Удар».
   Продовженням святкового дня було запрошення від ЦДЮТ на ігрову програму в рамках проекту «В країні розваг». Школярам побажали веселих канікул та гарного відпочинку, аби новий навчальний рік розпочати сповненими сил та наснаги!
Переглядів: 324 | Додав: Yulia | Дата: 08.06.2015

В ніч з 29 на 30 травня один з керівників ЗХА «Алегро» Н. В. Мілентій проводжала своїх вихованців у подорож до столиці на IX Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії». Молодша група ансамблю вперше брала участь у цьому, вже традиційному для колективу, заході, тому приводів для здивованих зойків дівчат було чимало.

«Невже це все заради нас?!», - це питання пролунало вже на вокзалі, де музикою і піснями танцюристів та керівників делегації В. М. Захаревич та Ю. В. Мілентія зустріли волонтери МГО «Назустріч мрії». Перша поїздка в метро теж стала чудовою пригодою: дорогою до майдану Незалежності дівчата побували на найглибшій станції підземки «Арсенальна».

Похід спільною колоною центром міста від Європейської площі до майдану Незалежності став першою акцією за програмою фестивалю. Під час ходи всі учасники були вдягнені в футболки з символікою фестивалю, мали прапорці та значки волонтерського руху «Голос миру», виголошували девізи своїх колективів, чим привернули увагу киян та викликали їх доброзичливі відгуки.

На майдані діти розгорнули величезний прапор «Голос миру» та поклали оформлені в національних кольорах квіти до меморіалу загиблим під час протестних акцій в лютому 2014 року. Очевидці та учасники тих трагічних подій провели екскурсію та розповіли дітям про причини, через які протестувальники вийшли на акцію громадянської непокори.

Увагою волонтерів та організаторів діти були оточені протягом всього часу перебування в Києві. Вони мешкали на 17-у поверсі одного з найкращих готелів столиці «Русь», де їх сусідами було багато іноземців. Гомінкі яскраві групи дітей викликали цікавість в гостей України, які намагалися вступити у розмову, тож дівчата мали нагоду поспілкуватися англійською. Вони жили в комфортабельних номерах на дві особи, з телевізором, кондиціонером, облаштованими всіма необхідними зручностями. Порадував і здивував дівчат багатий асортимент страв, з яких вони мали обирати за принципом «шведського столу»; довелося ... Читати далі »
Переглядів: 569 | Додав: Yulia | Дата: 08.06.2015

«  Червень 2015  »