Четвер, 18.01.2018, 09:09

Головна » 2015 » Червень » 01

16 травня у Львові відбувся Міжнародний турнір з бальних танців «Рондо 2015» у залік IХ туру Кубку СГОСТУ. Перемогу та золоту медаль цих змагань отримала п'ятикласниця школи-інтернату Валерія Бровко з партнером Нікітою Мачулкою. Вітаємо й бажаємо прямувати до нових вершин майстерності!

18 травня у м. Хуст відбувся VII Міжнародний фестиваль «Долина нарцисів» за участю представників 18 областей України, Польщі та Угорщини. Основна мета фестивалю – інтеграція людей з особливими потребами в суспільство через розвиток їх творчих здібностей та залучення до культурного життя суспільства. У ньому брала участь учениця 6В класу Валентина Мицу. У творчий частині фестивалю Валя заспівала пісні «Квітуча Україна» та «Тобі, країно!»

Організатори подбали, аби учасники фестивалю мали змістовний відпочинок та комфортні умови проживання. Чудові враження були отримані від архітектури міста над Тисою та від дивовижних краєвидів Долини нарцисів; діти й дорослі залюбки спостерігали за страусами і оленями, власноруч годували їх, мали багато інших цікавих екскурсій.

Перший Валін публічний виступ як вокалістки відбувся кількома днями раніше - вона брала участь у фестивалі «Коло друзів» під час дитячого відкриття сезону-2015 в Кіровоградському дендропарку. А от першокласницю Лізу Бондарєву можна вважати вже досвідченою співачкою. Вона брала участь у концертній програмі «Великоднє чудо», організованому в Свято-Успенському храмі для мам та бабусь з нагоди Дня жінок-мироносиць. Ми вітаємо прагнення наших учнів до творчості - в межах навчального закладу та поза школою.
Переглядів: 214 | Додав: Yulia | Дата: 01.06.2015

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в місті та в країні було проведено низку спортивних заходів. 25 травня у кіровоградській ДЮСШ «Чемпіон» було проведено відкриту першість з баскетболу. Чемпіоном області у складі команди «БК Кіровоград» став учень 5В класу Костянтин Головков. Вітаємо! За тиждень спортсмени братимуть участь у всеукраїнському баскетбольному турнірі. Бажаємо успіху!
   Також 25-28 травня відбувся фінал XVI Всеукраїнського бейсбольного турніру малої ліги України серед дітей віком від 9 до 12 років, більше відомого як Little Leage. Для участі у змаганнях до Кіровограда приїхали 7 команд з різних куточків України, а перемогу святкувала команда «Дракони», за яку змагався п'ятикласник Олег Заступайло. Наші вітання! Бажаємо перемоги на європейському відборі LL, ... Читати далі »
Переглядів: 289 | Додав: Yulia | Дата: 01.06.2015

«  Червень 2015  »