Четвер, 18.01.2018, 05:16

Головна » 2015 » Березень » 24

Започаткована торік традиція проводити у навчальному закладі сімейний фестиваль набула розвитку. 19 березня зроблено ще один крок до родинного єднання – відбулося свято «Таланти моєї родини».
   Батько й мати – найрідніші, найближчі кожному з нас люди. Від батьків ми одержуємо найцінніше – життя. Батьки прaгнуть належно виховувати та опікати діток, а також наділяють їх своїми талантами і здібностями.
   Родина Зінченків – матуся Інна та синок Андрійко (2Б) – творчі, артистичні, активні учасники життя класу та школи. Пісню «33 коровы» для виступу обрали не випадково, адже вони – за здоровий спосіб життя.

Насиченим подіями виявився цей рік для творчої родини Стасів: в сім'ї народилася донечка Аришка, старший синочок Ілля пішов до першого класу і навіть зустрів своє перше кохання. Мама Світлана презентувала створений родиною відеофільм про перший шкільний день сина, і глядачі із задоволенням впізнали у ньому себе та своїх знайомих. А потім Ілля з батьком Ярославом Іллічем виконали дуетом пісню «Даша», і маленький лицар вручив квіти дамі свого серця.
   Родина Каплунових весела, доброзичлива, життєрадісна, любить подорожувати і співати пісень у родинному колі. В родині виховуються два сини. Старший Євгеній у даний час служить у Збройних Силах України, а менший Денис навчається у 3А класі, займається вокалом і бере активну участь у міських конкурсах та фестивалях. Мама Вікторія для своїх синів є прикладом, другом і порадником. А на родинному святі мама з Денисом виконали пісню Ігоря Шамо на слова Юрія Рибчинського «Три поради».

У житті цієї родини немає місця для тиші та спокою, адже щодня у їхній оселі лунає музика та спів. Весела та оптимістична родина Кашпуренків – Настя (6В), Владислав та Наталія Леонідівна – була представлена у концерті піснею «Василина».
   Музика заряджає людину позитивною енергією, відновлює в душі людини гармонію. Любов до музики і пісні панує у сім’ї Умрихіних, вона поєднує доньку Владу (3Б) та матусю Олену у вокальний дует. Переможниця міського конкурсу дитячих талантів «Голос Кіровоградщини» Владислава Умрихіна з її мамою виконали пісню «Музыка нас связала».

Коли люди щасл ... Читати далі »
Переглядів: 359 | Додав: Yulia | Дата: 24.03.2015

«  Березень 2015  »