Понеділок, 25.06.2018, 06:55

Головна » 2015 » Березень » 23

Останній перед канікулами робочий тиждень пройшов у закладі під знаком Кобзаря. Мало яка культура має поета, про якого було б стільки сказано та написано, як в Україні про Тараса Шевченка. Його поезія хвилювала та хвилює не одне покоління читачів. Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря». Сьогодні творчість поета є напрочуд актуальною.

13 березня 2015 року у навчальному закладі відбувся літературний конкурс виразного читання поезій «На струнах Кобзаревої душі», присвячений 201-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. Учні 5-9 класів демонстрували свої творчі здібності. За оцінками журі конкурсу всі діти виявили артистизм, вміння передати думку та емоції. Вітаємо володарів гран-прі конкурсу Анастасію Кашпуренко, 6В та Оксану Нєлєпу, 8А. Переможцями конкурсу також були визнані Анна Овчаренко, 6А, Наталія Рябко, 9А – І місце, Анна Татарчук, 7А, Владислав Жабко, 7Б – ІІ місце, Анастасія Бадіченко А., 5В, Олег Тищенко, 5Б кл. – ІІІ місце, Дмитро Матвійчук, 8А, Руслана Голобородько, 5В, Крістіна Куженко, 5А, Віталій Кривохижа, 6Б – ІV місце. Бажаємо подальших успіхів!.
   14 березня педагогічних працівників та учнів 7-11 класів зібрав урочистий захід «Тарас Шевченко – сонце України», який підготувала вчитель української мови та літератури О. Є. Шапаренко. Ведучі заходу – учні 6В та 7А класів - донесли до кожного в залі велике значення Тараса Шевченка для світової культури, його неоціненний вклад в українську літературу та актуальність поезій сьогодні.

Про невідомі сторінки життєпису, величезний мистецький доробок поета, вшанування пам'яті Шевченка за кордоном розповіла відеопрезентація «Цікаве про Шевченка». У царство мудрого і красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього шевченкового слова запросили присутніх учні Жасмин Якубовська, Анна Татарчук, Анастасія Кашпуренко. Доказом тісної співпраці та дружби великого Кобзаря та Г. Квітки-Основ'яненка став уривок з п'єси «Сватання на Гончарівці» у виконанні учнів 9-11 класів. Протягом заходу лунали величальні слова шани і поваги великому українцю - Поету, Пророку, Кобзарю.
   20 березня відбулося нагородження переможців III міського конкурсу художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь літературного міста». Відзнаку у номінації «Теат ... Читати далі »
Переглядів: 380 | Додав: Yulia | Дата: 23.03.2015

«  Березень 2015  »