Середа, 26.09.2018, 11:35

Головна » 2015 » Березень » 18

Партнер навчального закладу українська антивірусна лабораторія «Zillya!» пропонує учням 9-11 класів освітні програми в рамках громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».
   КУРС «Основи інформаційної безпеки»:
   Стрімкий розвиток інформаційного суспільства, зокрема мережі Інтернет, створює нові загрози в нашому житті. Сучасний світ потребує нових знань, котрих не дають в школах і більшості університетів. Парадокс! Мільйони людей користуються комп’ютерами, знають про існування вірусів, але не розуміють як себе убезпечити від їх дій. Саме про це йтиметься в даному курсі. Ми розповімо про сучасний електронний світ і як вижити в океані існуючих кіберзагроз, захистити свої особисті дані та фінанси.
   Головна мета курсу - донести до користувача базові правила поводження з персональною інформацією в умах реального зближення фізичного та віртуального світів. Курс буде корисним кожному, хто у повсякденному житті стикається з комп’ютерами, смартфонами, планшетами, користується соціальними мережами, електронною поштою чи просто шукає інформацію у глобальній мережі Інтернет.
   Протягом курсу ви:
  • Дізнаєтеся, які існують основні кіберзагрози, хто і навіщо їх створює.
  • Зрозумієте, кого найчастіше атакують і чому не можна легковажно ставитись до загроз сучасного інформаційного суспільства.
  • Отримаєте готові поради, як захистити особисту інформацію від втрати чи крадіжки, окремо буде розглянута тема безпеки електронних фінансів.
  • Засвоїте прості та доступні принципи безпечної роботи з мобільними пристроями, зокрема, смартфонами та планшетами.
   Тривалість курсу: 6 тижнів. Дата початку: 30 березня 2015 року. Безкоштовно зареєструватися на курс можна за посиланням.
   Серед учнів, які успішно пройдуть курс «Основи інформаційної безпеки», буде розігруватись планшет від автора курсу Олега Сича.

Також стартували безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО з математики, фізики та хімії. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі. Реєстрація та матеріали курсів доступні за посиланнями:
ЗНО з математики.
ЗНО з фізики.