Четвер, 16.08.2018, 22:28

Головна » 2015 » Лютий » 10

5 лютого відбувся шкільний фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників. Після вступного слова педагога-організатора Н. В. Мінченко про важливість дотримання правил безпечної життєдіяльності команди класів презентували свої конкурсні програми.

Учні спеціальних класів підготували тематичні стіннівки, а також вірші, вислови, інформаційні повідомлення на їх захист. Журі визнало переможцем команду 7А класу, на ІІ місці - 5А, на ІІІ - 6А.

Учні 5В та 6В класів продемонстрували журі та глядачам виступи агітбригад. Переможцем стала команда 5В класу.

Кадетам було запропоновано участь у вікторині та домашнє завдання. І місце виборола команда 5Б класу, яка представила інформацію про засоби пожежогасіння. ІІ місце посіла команда 7Б класу, яка презентувала новини служби МНС.
   Вітаємо переможців та учасників фестивалю!
Переглядів: 231 | Додав: Yulia | Дата: 10.02.2015

Другий вівторок лютого (у 2015 році - 10 лютого) з 2004 року європейською громадськістю відзначається як День безпечного Інтернету. У переддень п'ятикласники були учасниками традиційного квесту «Безпека в Інтернеті» з героями В. Діснея.

Сертифікати за найшвидше проходження маршрутом квесту та перемогу у інтерактивній онлайн-вікторині отримали Едуард Костенко, Ростислав Куртанич, Данило Чумаченко, 5Б, Олег Заступайло, Руслана Голобородько, Костянтин Головков, 5В. Вітаємо!

10 лютого десятикласники обговорювали матеріали Всеукраїнського он-лайн уроку «Безпечний Інтернет», підготовленого корпорацією Microsoft. Учні узагальнили відомості про небезпеки в мережі Інтернет (контентні, комунікативні, електронні та споживчі ризики) та дізналися, які засоби захисту пропонуються під час роботи у браузері Internet Explorer: використання фільтра SmartScreen та фільтрів ActiveX, змінення параметрів безпеки й приватності, захист від стеження та відслідковування помилок Сертифікатів.

Також 10 лютого відбулась обласна Інтернет-конференція «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». Мета конференції - пошук рішень щодо забезпечення безпеки дітей та підлітків у навчанні, організації позаурочної діяльності та вільному використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (Інтернет, стільниковий (мобільний) зв'язок та ЗМІ). У роботі секції «Медіа-освіта та медіа-грамотність: освітні категорії та виклик часу» брала участь соціальний педагог школи-інтернату С. М. Іващенко. Із виступом Світлани Миколаївни можна ознайомитися тут.
Переглядів: 210 | Додав: Yulia | Дата: 10.02.2015

«  Лютий 2015  »