Понеділок, 24.09.2018, 12:06

Головна » 2015 » Лютий » 03

Три тижні зимових канікул третьокласники Карина Горбачова та Іван Гаврилюк провели в Італії. Ось як свою чудову подорож описує Іван:
– Мені дуже пощастило побувати на зимових канікулах в Італії. Я вперше літав на літаку, було дуже страшно і цікаво. В сім'ї, де я проживав в м. Дує-Карраре, було чотири собачки і поні.
   В Італії я побував в горах. З висоти ми дивилися на розташовані внизу будинки. Було дуже цікаво: нагорі лежить сніг, а внизу сонячно і тепло.

А більш за все мені сподобалося місто каналів Венеція. В Венеції машини не їздять, люди пересуваються з острова на острів на гондолах або яхтах. В місті дуже красиві будинки, а з материком його з'єднує великий залізнично-дорожний міст.
   Ще ми їздили на прогулянку до Середземного моря. З пірсу ми спостерігали великі хвилі, кораблі, а на березі збирали ракушки.
   Мені дуже сподобалась ця поїздка, мрію, якщо пощастить, побувати в Італії ще.

У Карини Горбачової, яка у подорожі склала Івану компанію, залишилося небагато фотографій, але безліч вражень та приємних спогадів:
– Ми летіли з Києва до Венеції дві години, і мені було дуже цікаво, адже я вперше побувала в аеропорту «Жуляни», познайомилася з правилами поведінки в літаку, дізналася, що температура повітря за бортом становить –60°С.
   Від Венеції до містечка Дує-Карраре, де нас вже чекали італійські сім’ї, ми їхали годину. Мене запросили до себе Антонелла і Франко, які дбали про мене протягом двадцяти днів. Разом ми грали у настільні ігри, ходили до церкви, святкували Різдво та Новий рік. Найбільше мені сподобалося катання на ковзанах, а також саме містечко та природа Італії.
   Дякуємо гостинним господарям, що піклувалися дітей, та опікунам, які допомогли третьокласникам викласти їхні враження.
Переглядів: 238 | Додав: Yulia | Дата: 03.02.2015

«  Лютий 2015  »