Неділя, 24.06.2018, 02:20

Головна » 2015 » Січень » 30

29 січня за ініціативи ст. вихователя В. В. Андрійченка відбулася зустріч кадетів ІІ та ІІІ взводів (вих. Л. В. Сергеєва, К. О. Бахмат) з військовими 34 батальйону територіальної оборони «Батьківщина». Особовий склад батальйону ніс службу на кількох блокпостах навколо м. Горлівка, а 29 грудня був в порядку ротації виведений до Кіровограда.
   Рядові О. О. Бойко, О. О. Голосюк, А. Л. Болгаренко та лейтенант К. І. Кривошея (син співробітниці закладу Н. А. Кривошеї) розповіли учням про життя, побут та військові завдання, які виконували в зоні бойових дій. Кадети задавали бійцям багато запитань щодо військового забезпечення, техніки, з цікавістю розглядали воєнні трофеї: далекобійний патрон, осколок снаряда реактивної системи залпового вогню «Град».

Цього ж дня учні 5В та 11 класів (вих. Н. Т. Кобець, А. А. Іванова) спілкувалися з рядовим 17 батальйону територіальної оборони Є. С. Остапенком, який також ніс службу поблизу м. Горлівка. Євген із задоволенням відповів на численні запитання дітей та наголосив на необхідності берегти пам'ять про всіх, хто загинув за свою державу, вчитися любити та берегти рідну землю.

Учні та вихователі подякували військовослужбовцям за мужність та стійкість, які вони проявили під час виконання бойових завдань і які мають стати зразком для молодого покоління.
Переглядів: 306 | Додав: Yulia | Дата: 30.01.2015

29 січня в рамках співпраці між навчальними закладами на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» працівники обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провели відкрите заняття гуртка «Джура» з відпрацюванням військової підготовки. У занятті під керівництвом А. В. Чаловського брали участь близько 120 школярів (кадети І-ІV взводів та група учнів ЗОШ №18) та запрошені директором КОЦТКЕУМ А. А. Лісотою 9 військовослужбовців 2-го загону військової частини № А0680 (3-й полк спеціального призначення).

План заняття передбачав відпрацювання двох типів вправ. Спецпризначенці проказали школярам, як обходитися зі зброєю, а потім контролювали виконання кожним з кадетів збирання-розбирання справжнього бойового автомату.

Кадети також були корисні бійцям. Дмитро Ярошенко, Іван Баца, Іван Буряченко (ІІІ взвод) демонстрували технічні прийоми долання альпіністської стінки та підйому по мотузкам під час майстер-класу, який провів для спецпризначенців Андрій Валентинович Чаловський – один з найкращих спеціалістів – гірських рятувальників.

Захід відбувся за підтримки департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації (директор Е. В. Лещенко) у рамках плану спільної роботи з питань профорієнтаційної діяльності та військово-патріотичного виховання молоді.
Переглядів: 191 | Додав: Yulia | Дата: 30.01.2015

«  Січень 2015  »