Субота, 22.09.2018, 08:58

Головна » 2015 » Січень » 29

Сьогодні учні 8А класу (вихователь М. В. Бугор, вчитель трудового навчання О. В. Іщенко) на запрошення меблевої компанії «Югос» здійснили безкоштовну екскурсію на виробництво. Мета заходу - дати учням загальне уявлення про сучасне виробництво меблів, познайомити їх зі структурою підприємства, новими технологіями, матеріалами та комплектуючими для виробництва меблів. Це допоможе школярам краще орієнтуватися у світі професій і адаптуватися до вимог сучасного ринку праці.

В ході екскурсії школярі познайомилися з різними типами деревних матеріалів, асортиментом меблів, дізналися, чому меблі називаються корпусними, з чого вони складаються, що впливає на якість меблів, як створюються ескізи в 3D-програмі. Діти поспілкуватися з висококваліфікованими фахівцями, відвідали виставку готових меблів, в тому числі меблів для шкіл: стінок для навчальних класів, шаф і стелажів, шкільних столів різних конфігурацій і розмірів.

Кожен школяр отримав подарунок від компанії «Югос» та флаєри на 10% знижку на покупки родиною меблів даної компанії. Дякуємо працівникам фабрики, які постаралися, щоб екскурсія була цікавою, пізнавальною і веселою.
Переглядів: 251 | Додав: Yulia | Дата: 29.01.2015

24 січня в Кіровограді відбулась зимова атестація з карате спортсменів, що тренуються під керівництвом сенсея Володимира Олександровича Галімського. За дев’ятилітньою традицією вона розпочалась о сьомій ранку із благословення святого отця Олександра і складалась з кількох етапів.

Перший етап – ранковий пробіг на Миколаївський пляж і купання в крижаній інгульській воді. Жителі мікрорайону Новомиколаївка спостерігали за рухом колони каратистів з українським прапором, що майорів над їхніми головами. Другий етап – складання техніки карате і комплексу фізичних вправ, а третій – бої (де, власне, і знадобилися добра фізична підготовка й набута техніка ударів і блоків). Серед майже 150 учасників атестації були майбутні кадети Олександр Коваленко, Олександр Ніколаєнко, Дмитро Пивоварчук (5Б), кадет ІІІ взводу Олександр Шмир, випускник школи-інтернату Іван Шеремет. Вітаємо з успішним складанням іспиту!
Переглядів: 326 | Додав: Yulia | Дата: 29.01.2015

«  Січень 2015  »