Середа, 17.01.2018, 07:54

Головна » 2015 » Січень » 26

З 19 до 23 січня у школі-інтернаті тривав Тиждень історії та правознавства. На п'ять днів учні поринули у захоплюючий світ «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, проте цікавими стежками минувшини.

20 січня учні 6В класу, вчитель О. М. Стрижак брали участь у вікторині «Стародавня Греція». У командних змаганнях «Аргос» переміг «Спарту», а кращими знавцями історії у складі команд стали Денис Місаєв та Артур Константинович.

21 січня вчитель Н. В. Мінченко провела в 5Б класі відкритий урок історії «Перші князі Київської Русі». Наталія Василівна запропонувала учням відповідати на запитання вікторини у ході гри «історичні шахи»: зробивши хід, учасник тим самим обирав питання.
   У ігровій формі був також проведений урок історії в 7А класі, вчитель О. М. Стрижак. Тему «Київська Русь» дівчата повторювали під час брейн-рингу, за підсумками якого команда «Мономаховичі» святкувала перемогу над «Науковцями» із рахунком 10,5:9,5.

21 січня відбувся приурочений до Дня соборності України правознавчий КВК «Закон і ми», переможцем якого стала команда «Інквізитори» (11 клас), капітан Анастасія Сінченко.
   Цього ж дня в кадетських 6Б та 7Б класах відбулися літературно-історичні читання «Крути - трагічна сторінка в історії української нації». Із вступним словом до учнів звернувся учитель історії І. С. Черчелюк. Потім кадети читали тематичні вірші, а на завершення Іван Сергійович запропонував переглянути документальний фільм «Крути. Молода кров» з серії «Україна: забута історія», проект телеканалу «Мега».

В 9А класі відбувся відкритий урок правознавства «Ти - споживач». Н. В. Мінченко познайомила учнів з правами та обов'язками споживачів та запропонувала їм розіграти практичні ситуації, виконавши ролі продавців та споживачів.

Протягом тижня працювали виставки історичної літератури та періодики, учнівських тематичних газет та кіноклуб, організатор якого С. Д. Сторчаус демонстрував старшокласникам фільми з циклу «Козацька доба».
Переглядів: 263 | Додав: Yulia | Дата: 26.01.2015

Сьогодні старшокласники та вчителі закладу зібралися на траурну лінійку, аби вшанувати пам'ять загиблого випускника школи-інтернату Володимира Олександровича Тигняна. Старший солдат Володимир Тигнян (1989-2015) був механіком-водієм бронегрупи 300-го навчального танкового полку 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ (Десна). Загинув 16 січня 2015 року поблизу кургану Гостра Могила, що неподалік селища Польове (Шахтарський район) Донецької області.

23 січня на Театральній площі обласного центру відбулася траурна церемонія прощання з Володимиром. Про обставини його загибелі розповів заступник командира 300-го навчального танкового полку Володимир Олемчук: «Під час мінометного обстрілу машина була ушкоджена і практично некерована. На великій швидкості вона злетіла з дороги і потрапила в озеро. Двом членам екіпажу, командиру і навіднику, вдалось врятуватись.
   Вони намагались врятувати Володимира, але люк механіка-водія заклинило гарматою, і їм це не вдалось».
   Володимира поховано на Алеї Слави Рівненського кладовища у Кіровограді. У школі-інтернаті влаштовано куточок в пам'ять про загиблого бійця.
Переглядів: 232 | Додав: Yulia | Дата: 26.01.2015

«  Січень 2015  »