Понеділок, 25.06.2018, 16:34

Головна » 2015 » Січень » 23

22 січня за планом Тижня історії та правознавства, що триває у навчальному закладі, відбувся правознавчий КВК для учнів профільних 10-го та 11-го класів. Кураторами команд «Інтерправо», капітан Наталя Корнєєва та «Інквізитори», капітан Анастасія Сінченко виступили учителі правознавства Н. В. Мінченко та О. М. Стрижак.

Окрім ґрунтовних знань з предмету конкурс веселих та кмітливих вимагав від учнів неабиякої акторської майстерності, дотепності, польоту фантазії, які й проявилися у підготовці творчих завдань «Привітання: право на освіту» та «Домашнє завдання: права дитини».
   У конкурсі-розминці «Юридичний марафон» команди у бліц-режимі відповідали на питання ведучої Ольги Миколаївни Стрижак стосовно юридичної термінології, розпізнавання понять тощо. Під час конкурсу «Юридична консультація» учасники продемонстрували вміння з правової точки зору тлумачити життєві ситуації.

У конкурсі ораторського мистецтва «Я - кандидат...» з іронічними промовами виступили Наталя Корнєєва та Олег Дубінський. «Кандидати» були красномовні та емоційні, хоча у їх виступах, на думку журі, забракло власної позиції.

Захоплюючим видався конкурс «Юриспруденція з сурдоперекладом», під час якого Анастасія Сінченко та Олександр Пічкур мімікою та жестами намагалися передати товаришам по команді зміст поняття, яке загадали супротивники. У конкурсі «Завершальний вислів» учасники не тільки продемонстрували свою здатність мислити афористично, а й дізналися, що думали про право і закон видатні особистості минулого: Аристотель і Піфагор, Сенека і Цицерон, Гете і Руссо...

Виступи команд оцінювало поважне журі: директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус, заступник директора з НВР В. В. Бреус, юрисконсульт закладу Д. Ю. Житняк, начальник Кіровоградського міського управління юстиції Л. В. Гуріна. На правах голови журі Людмила Василівна привітала прагнення учнів до вивчення правознавства, аби бути корисним своїй країні на шляху до побудови правової держави. Грамоти переможцям - команді «Інквізитори» та учасникам вручив директор школи.

Переглядів: 306 | Додав: Yulia | Дата: 23.01.2015

21 січня у школі-інтернаті відбулися змагання з баскетболу серед учнів 9-11 класів в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я». Організатором заходу виступили Кіровоградський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та кафедра фізвиховання навчального закладу.

Переможцем турніру стала команда 10 кл., капітан Ігор Крадожон, ІІ місце виборола збірна 9-х кл., капітан Володимир Нертик, ІІІ місце посіла команда 11 кл., капітан Олег Дубінський.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів всім нашим спортсменам!
Переглядів: 239 | Додав: Yulia | Дата: 23.01.2015

«  Січень 2015  »