Четвер, 18.01.2018, 07:09

Головна » 2014 » Грудень » 22

Наші нові друзі з Кіровоградської обласної молодіжної громадської організації «Пробудження», голова Сергій Костенко, не забарилися з виконанням своєї обіцянки і 19 грудня знов завітали до школи-інтернату. У рамках акції «Марафон добрих справ» волонтери придбали живе новорічне дерево і з ранку разом з учнями спеціального 6А класу прикрасили його ялинковими іграшками.

По обіді активісти КОМГО побували на святковому концерті і вручили маленьким артистам зі спеціального 1А класу подарунки на Миколая - кумедних м'яких звіряток.

Не залишилися без гостинців і діти статусних категорій: їм було вручено традиційні зимові ласощі - мандарини та банани. Дякуємо всім, хто підтримав акцію добрими справами і своїми коштами!

Усі 15 років, що триває співпраця навчального закладу з товариством «Православна просвіта», маленькі учні школи не залишаються без новорічних привітань від цієї громадської організації. І цьогоріч соки і солодощі «від Миколайчика» отримали всі учні початкових класів. Дякуємо!

З'явилися у закладу і нові партнери. Для спілкування з кадетами у школу завітали народний депутат України Дмитро Лінько та представники кіровоградського осередку Радикальної партії. До обрання у Верховну Раду Дмитро був бійцем батальйону «Шахтарськ», згодом очолив новостворений батальйон МВС «Свята Марія». Кадетам він розповів про власний досвід участі у бойових діях під Маріуполем та обіцяв всіляку підтримку кадетства в якості законодавця.

Своїм молодшим товаришам гості залишили кондитерські набори до свята. А от кіровоградське представництво компанії «Соса-Cola» потурбувалося, щоб смачні соки з'явилися вже на святковому новорічному столі учнів початкових класів. Дякуємо всім друзям закладу!
Переглядів: 248 | Додав: Yulia | Дата: 22.12.2014

У День святого Миколая, коли кожна дитина чекає на диво, 50 вихованців школи-інтернату - учнів 5-6-х класів отримали запрошення подивитися в кінотеатрі «Портал» історичну комедію «Астерікс. Земля богів». Діти захопилися мультиком, який був створений за допомогою 3D-технологій, що роблять події на екрані максимально наближеним до реальності. А після сеансу кожен глядач отримав солодкий сюрприз від Святого Миколая.

Цю порцію задоволення діти відчули завдяки народному депутату України К. В. Яринічу за підтримки адміністрації кінотеатру та управління освіти Кіровоградської міської ради. Про свою ініціативу Костянтин Володимирович висловився так:
«Я впевнений, що в наших силах зробити так, аби жодна дитина в нашому місті і в нашій країні не залишилась без уваги в День святого Миколая. Ми, дорослі, не маємо права відібрати у дітей віру в казку. В цей важкий для нашої країни час кожна добра справа, кожна дитяча посмішка на вагу золота.» Дякуємо!
Переглядів: 202 | Додав: Yulia | Дата: 22.12.2014

«  Грудень 2014  »