Неділя, 21.01.2018, 05:58

Головна » 2014 » Грудень » 11

10 грудня спортивно-масовими заходами для учнів 5-8 класів завершився Тиждень фізичної культури і спорту в рамках акції «Ти зможеш, якщо зміг я!», який проводив у навчальному закладі обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Учні визначали найсильніших у шашках, дартсі, дуйболі, хокеї на столі, жонглюванні футбольним м'ячем та стрибках через скакалку.

Чемпіонкою з шашок стала Анастасія Мирза, 7А, призові місця вибороли Т. Сидоренко і М. Бараш, 5В та М. Михайловіна, 7А. Найвлучнішими з дартсу були Анна Інєєва, 7А та Тимур Назаренко, 8Б, а також Є. Єсипака, 8А, Є. Волкова та М. Михайловіна, 7А. Змагання зі стрибків через скакалку виграла Оксана Нєлєпа, 8А, а найспритнішим у жонглюванні м'ячем був Богдан Мариконь, 8Б. У буйболі перемогли Марина Михайловіна, 7А та Євген Єсипака, 8А, призери - С. Позняк, 8А та А. Інєєва, 7А.

Найзавзятішою була боротьба за столами з настільним хокеєм. Більшість кадетів із задоволенням тренували свою кмітливість, швидкість і координацію рухів, за важелі узялися навіть керівники класів І. С. Черчелюк та Є. П. Горенко!

Призери та переможці змагань були нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

А напередодні спортивний захід «Веселі старти» було проведено для учнів початкових класів. У програмі командної першості, яка розігрувалася 8 грудня, були дві бігові естафети та захоплююче змагання з перетягування канату.

Під гучні та емоційні скандування вболівальників команди з 10 учасників демонстрували спритність, наполегливість та волю до перемоги, яку здобула збірна команда 4Б. Призові місця посіли 2Б та 3Б класи. Молодці!

9 грудня спортивне свято в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» відбулося і у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» («Надія»), більшість вихованців якого є, нехай і тимчасово, учнями нашої школи. Вітаємо всіх учасників змагань!
... Читати далі »
Переглядів: 290 | Додав: Yulia | Дата: 11.12.2014

9 грудня на урок історії до учнів 9А завітали незвичайні гості – військовослужбовці Олег Петрович Романенко та Олександр Олександрович Пікуль, які служать у 42-у батальйоні територіальної оборони Кіровоградської області «Рух опору» Збройних сил України, дислокованому в районі міста Дебальцеве, командир батальйону Юрій Оніфеєнков.

Їх метою було подякувати учням навчального закладу за моральну та матеріальну підтримку військового підрозділу. Бійці передали, що їх товаришів по службі дуже вразив лист учениці 9А класу Надії Кобець, який був справжньою запомогою у скрутну хвилину під час воєнних дій. На згадку про зустріч вдячні солдати подарували Надії сувенір з символікою Збройних сил.

Учні навчального закладу продовжують підтримку українського війська. 8 грудня заступник директора з ВР Н. В. Мілентій разом з учнями передала волонтеру Павлу Павловичу Кучеренку (кіровоградцю, що останні 10 років проживає в м. Щастя Луганської області) виготовлену руками учнів маскувальну сітку для бійців 17-го батальйону територіальної оборони ЗСУ, що беруть участь у бойових операціях в районі міста Луганськ. Також вихованці ЦПВ «Оріон» та учні школи підготували для воїнів малюнки та святкові привітання з Днем святого Миколая.
Переглядів: 361 | Додав: Yulia | Дата: 11.12.2014

«  Грудень 2014  »