Середа, 26.09.2018, 17:58

Головна » 2014 » Грудень » 10

Одним з самих «мужніх» (поряд із кадетськими) класів у школі-інтернаті є спеціальний 3А клас: у ньому разом з хлопчиками навчається лише одна маленька леді Єлизавета. Тому хлопцям не залишається нічого іншого, окрім як бути джентльменами, як їх звуть вже не перший рік.

А 5 грудня вихователь Т. Б. Пономаренко запропонувала їм відчути себе солдатами і стати учасниками конкурсної програми до Дня Збройних сил України. Діти з натхненням декламували вірші та співали патріотичні пісні, брали участь у різноманітних конкурсах.

Кілька пісень і презентацію діти присвятили захисникам України, а на завершення Тетяна Борисівна нагородила учнів медалями за активну участь у конкурсах.

Переглядів: 160 | Додав: Yulia | Дата: 10.12.2014

У святково прикрашеній актовій залі лунають військові та козацькі марші – це кадети збираються на урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Розділити з ними свято, що відбулося у навчальному закладі 5 грудня, прийшли рідні кадетів, друзі школи та найбільш шановані та бажані у цей день гості - українські військові, учасники бойових дій Андрій Куженко, Сергій Шагін, В'ячеслав Шевченко, Сергій Малиновський.

Церемонія розпочалася із внесення Державного прапору та виконання Державного гімну. Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус привітав присутніх та запропонував вшанувати хвилиною скорботи загиблих на війні.
   Потім з промовою про давню та новітню історію Української Армії виступив керівник з військової підготовки навчального закладу старший лейтенант О. П. Капчеля. Він повідомив присутніх, що згідно зі статутами ЗСУ, військовими традиціями від князя Олега до нашого часу кожен військовий підрозділ має право на свій бойовий прапор, який є символом його честі, доблесті, слави. 120 учнів школи-інтернату формують склад кадетського підрозділу і віднині теж матимуть прапор, який зобов’язує кожного кадета віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу. Прапор кадетського підрозділу є почесним знаком, що визначає особливість підрозділу, його призначення, історію та заслуги і свідчить про приналежність кадетів до військового братства України.

Настоятель Свято-Володимирського храму УАПЦ отець Йосип провів ритуал освячення прапору, який відтепер буде взірцем бойового духу кадетства, носієм честі і гідності, та благословив кадетів і вихованців.

Педагог-організатор Н. В. Мінченко оголосила наказ директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» «Про присвоєння кадетських звань». Чергове звання «старший кадет» з врученням кадетських відзнак було присвоєно кадетам І взводу Денису Дуденку, Ярославу Коновалову, Владиславу Корнійчуку, Дмитру Кравчуку, Артуру Малиновському, Роману Мєткому, Євгену Могильному, Володимиру Нертику, Олександру Хорошому, Федору Єндовицькому, Володимиру Шевченку, кадетам ІІ взводу Данилу Шамру, Олегу Пашкову, Олексію Москаленку, кадетам ІІІ взводу Богдану Мариконю, Івану Баці.
... Читати далі »
Переглядів: 424 | Додав: Yulia | Дата: 10.12.2014