Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » 2014 » Грудень » 02

22 листопада у комплексній ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради за участі 79 спортсменів відбувся Відкритий чемпіонат спортивної школи з дзюдо, присвячений 100-річчю від дня народження Героя Радянського Союзу Ізраїля Фісановича. Його переможцем (І місце у категорії 46 кг) став учень 5В класу Михайло Піскун, тренер В. Ханцевич. А через тиждень Мишко виборов бронзову медаль відкритого чемпіонату Маловисківського району з дзюдо. Вітаємо!
    Свою першу нагороду з цього мужнього виду спорту Михайло здобув 7 червня 2014 р. Тоді він посів ІІІ місце у категорії 38 кг серед юнаків 2003 р. н. на І Всеукраїнському турнірі з дзюдо на кубок благодійної організації «Відродження покоління», смт. Побузьке. Бажаємо нових успіхів!
Переглядів: 231 | Додав: Yulia | Дата: 02.12.2014

29 листопада у м. Кривий Ріг відбувся ХІІІ відкритий турнір Дніпропетровської області з важкої атлетики пам'яті Ю. С. Ковальова. Його переможцем (ІІІ місце у категорії до 40 кг з результатом 42 кг) стала семикласниця школи-інтернату Ірина Мілецька, тренер Юлія Олександрівна Кондратенко. Наші вітання!
Переглядів: 194 | Додав: Yulia | Дата: 02.12.2014