Неділя, 21.10.2018, 07:25

Головна » 2014 » Листопад » 25

20 листопада на запрошення вчителя музики О. Б. Івашкевич у гості до навчального закладу завітали наші давні друзі - учні та викладачі Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза. Як творча людина, Оксана Борисівна вітає всі прояви творчості, а живе спілкування учнів з музикою вважає джерелом незабутніх вражень.

Нещодавно Оксана Борисівна і сама була учасницею Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сходинки до майстерності», який за підтримки МОН України проводив мистецький факультет КДПУ. Мета фестивалю - збереження, розвиток та примноження кращих традицій вітчизняного мистецтва; формування креативного мислення виконавців-музикантів щодо організації навчально-виховного процесу в закладах освіти і культури; стимулювання професійної діяльності та самореалізації виконавців; обмін досвідом і творча співпраця з проблем професійно-педагогічної підготовки фахівців у сфері музичного мистецтва. Журі фестивалю, яке очолювала народна артистка України, професор Р. А. Валькевич відзначило акомпаніатора О. Б. Івашкевич за високу виконавчу майстерність. Вітаємо!

І у концертній програмі «У рідному краї і серце співає: одна Україна, і двох не буває», підготовленій учнями музичної школи, виступили діти, які вправно володіють музичними інструментами: саксофоном, баяном, фортепіано, бандурою, балалайкою тощо. Розпочав концерт твором «Мелодія» композитора М. Скорика юний скрипаль Михайло Солонченко, а завершив цю чудову музичну зустріч, яскраво і якось тепло, вокальний ансамбль «Карамельки».

На слухачів - учнів 5-8 класів живий звук виконання справив глибоке враження. Бажаємо наснаги юним виконавцям і здійснення творчих задумів їх наставникам! Дякуємо, до нових зустрічей!
Переглядів: 364 | Додав: Yulia | Дата: 25.11.2014

21 листопада педагог-наставник ІІ кадетського взводу Л. В. Сергеєва разом зі своїми вихованцями провела для учнів 5-11 класів виховну годину-реквієм «Пам'ять серця». Семикласники дуже відповідально поставилися до організації та підготовки заходу. Кадети Влад Жабко, Олег Притиковський, Данило Шамро, Вадим Холявка, семикласниці Анастасія Лисенко, Вероніка Гебескул, Олеся Болокан, Євгенія Ізюрова брали участь у літературній частині, Михайло Саленко допомагав з мультимедійним супроводом.

Школярі переглянули фрагменти документального фільму «Німа правда. Свідчення, загублені в стерні», почули розповіді очевидців тих подій. Увазі учнів було також запропоновано виставку тематичної літератури, презентацію меморіалів, що увічнюють пам'ять про жертви страшного лиха (пам'ятний знак «Жертвам голодомору» у Києві, «Курган скорботи» у Полтавській області, «Розірване кільце життя» у Едмонтоні, Канада), емоційне сприйняття інформації підсилила композиція «Дай мені, Боже, хоч соломинку» з калини, пшеничного колосся, землі, свічки, короваю на рушнику.
Переглядів: 354 | Додав: Yulia | Дата: 25.11.2014

«  Листопад 2014  »